plenerowy event firmowy

BACK IN TIME – plenerowy event firmowy w stylu DISCO!

Strona główna Portfolio BACK IN TIME – plenerowy event firmowy w stylu DISCO!

Performance Media – plenerowy event w stylu DISCO!

Za nami niezwykle ekscytująca, plenerowa event firmowy Performance Media. 30 września przenieśliśmy się w czasie do lat 80-tych – na uczestników tego integracyjnego eventu czekały liczne, disco atrakcje w ciągu dnia w ramach pikniku firmowego. Wieczorem natomiast wszyscy odpalili wrotki i przenieśli się na parkiet, bawiąc się do rana do rytmów Spice Girls, TOTO, Modern Talking i innych klasyków minionych czasów!

BUT FIRST… team building!

Plenerowy event integracyjny nie mógł odbyć się bez team buildingu w duchu disco! Stworzyliśmy 5 stacji z różnymi zadaniami, nawiązującymi do lat 80-tych, w których zmierzyło się w sumie ponad 20 drużyn, a niemal 300 uczestników! Przez kilka godzin uczestnicy starali się zebrać jak największą ilość punktów w naszych konkurencyjnych strefach – dwie najlepsze drużyny następnie wzięły udział w GRANDE FINALE i walczyły o zdobycie dodatkowego dnia urlopowego! Wszyscy przedstawiciele finałowych drużyn otrzymali w podziękowaniu za zaangażowanie słynne Kuferki Solidarności, które znane są nam z programu “Jaka to Melodia”. Czy wspomnieliśmy, że teleturniej poprowadził sam członek Zarządu firmy? 🙂

Atrakcje i personalizowana aranżacja

Po team buildingu dla pracowników firmy, na terenie eventu plenerowego pojawiły się też inne atrakcje, które nawiązywały do motywu przewodniego. Zadbaliśmy m.in. o obecność cieszącej się coraz większą popularnością fotobudki 360, stworzyliśmy Game Zone z licznymi grami retro typu Arcade oraz stacjami PlayStation oraz postawiliśmy duży mural, na który uczestnicy mogli przelać swoją kreatywność z pomocą dostępnych sprayów, farb i mazaków. Nie zabrakło dobrych brzmień z lat 80-tych i … radiowego głosu, ponieważ wydarzenie poprowadziła dla nas Kasia Węsierska, znana wszystkim z radio ESKA! 

Klienci, którzy z nami współpracują wiedzą, że doskonale dbamy o detale i znaczące akcenty. Kolorowe kosze sklepowe wypełnione jeszcze bardziej kolorowymi kwiatami, kule dyskotekowe zawieszone nad głowami uczestników w całej strefie chill-out, tematyczne, personalizowane tabliczki, kolorowe leżaki, pufy i kanapy – to tylko niektóre elementy, które pojawiły się podczas pikniku integracyjnego Back in Time. Często lubimy dodawać szczyptę efektów specjalnych, dlatego tym razem na powierzchni naszej strefy chill fruwały… bańki mydlane! Taki zabieg zdecydowanie podkreślił klimat całego eventu. 🙂 

CELEBRATE GOOD TIMES, COME ON!

Po dniu pełnym integracyjnych aktywności, nadszedł czas na część wieczorną, podczas której odpowiadaliśmy m.in. za oprawę muzyczną i aranżację sali w motywie lat 80-tych. Specjalnie na potrzeby wydarzenia, stworzyliśmy graficzną, ponad czterometrową ściankę do zdjęć, która nawiązywała do elementów eventu piknikowego. Niemal 300 osób bawiło się do rytmów z lat 80-tych do samego rana, a my cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezapomnianego wydarzenia. 

Podczas tej realizacji zależało nam na luźnej, przyjaznej atmosferze, stworzeniu przestrzeni do prawdziwej integracji, a także przełamaniu barier między nowo poznanymi pracownikami firmy. Cel został osiągnięty, a my już nie możemy doczekać się kolejnej edycji spotkania!

Jeśli myślisz nad eventem dla swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych – odezwij się do nas! Zaproponujemy ciekawy motyw przewodni, szeroką gamę nietuzinkowych atrakcji, a wszystkie elementy wydarzenia dostosujemy do Twoich preferencji. Wspólnie zorganizujemy niezapomniane spotkanie firmowe!