event firmowy
Strona główna Aktualności Videorelacja – poznaj rodzaje filmów na event firmowy

Videorelacja – poznaj rodzaje filmów na event firmowy

Jak już pisaliśmy, videorelacja z eventów jako forma komunikacji i promocji marek zyskuje coraz większe zainteresowanie. Promocyjne filmiki przygotowywane są często jeszcze przed wydarzeniem, by móc zaskoczyć gości, którzy przyszli na event firmowy. Gala firmowa z okazji jubileuszu czy bankiet firmowy przedstawiający rebranding – to nie jedyne eventy firmowe na które warto przygotować film o marce. 

Video promocyjne na event firmowy – co pokazać?

Uroczysta gala firmowa z okazji istnienia od kilku lub kilkudziesięciu lat na rynku to moment, w którym realizowane są filmy przypominające pracownikom, że są ważną częścią marki z tradycjami. W materiale można podziękować nie tylko pracownikom, ale również  klientom i partnerom biznesowym za ich przywiązanie i wspólną współpracę. W Bossa Nova Events stawiamy na indywidualne scenariusze, dostosowane do charakteru imprezy, które przygotowujemy po zapoznaniu z marką. To bardzo ważny aspekt komunikacji marketingowej. W filmie jubileuszowym na event firmowy, w retrospekcji pokazujemy ważne osoby, miejsca i wydarzenia z życia firmy. 

Streaming podczas eventu – czyli tu i teraz

Jednym z rodzajów videorelacji eventu firmowego jest streaming live, czyli jak sugeruje nazwa – odbywa się on na żywo podczas wydarzenia. Streaming  może łączyć miejsca w różnych lokalizacjach na całym świecie. Ważne, by był w nich Internet. Wideorelację można udostępnić później wszystkim zainteresowanym w postaci fragmentów lub w całości. Przykładem eventu firmowego podczas którego realizowaliśmy taką usługę, była gala firmowa GOB Gala Awards. Emocje były ogromne, wszystko wyszło fantastycznie, a dzięki nowym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu w gali udział wzięli pracownicy firmy z oddziałów znajdujących się na całym świecie. 

Dron video relacja – zobaczyć event z lotu ptaka 

Coraz więcej firm decyduje się podczas swoich realizacji na relacje z perspektywy drona. Już nie patrzymy na kadr tylko z powierzchni ziemi, ale także realnie widzimy wydarzenie „z lotu ptaka” – co daje szczególnie niesamowite eventowe ujęcia. Idealna jakość wykonywanych dronem video wzbudza zainteresowanie wszystkich uczestników rejestrowanego pikniku firmowego czy gry team builidingowej.

W swoim portfolio posiadamy wiele realizacji typu team building z wykorzystaniem sprzętu video i dronów. Bardzo nas cieszy fakt, że nowe video technologie powoli na stałe wkraczają w świat eventów!