eventy firmowe
Strona główna Aktualności Wirtualne Eventy – perfekcyjna organizacja z naszą agencją eventową!

Wirtualne Eventy – perfekcyjna organizacja z naszą agencją eventową!

Nie rezygnuj z wydarzeń – z Bossa Nova Events są one możliwe!

Event online? Dlaczego nie! W tym wyjątkowym czasie nasza agencja eventowa śpieszy z niezwykle przydatną ofertą organizacji wydarzeń w świecie wirtualnym. Mogą być one tak samo interesujące co tradycyjne, a może nawet bardziej – najnowsze technologie dają wręcz nieograniczone możliwości! Twój pracownik czy partner biznesowy już nie musi wychodzić z domu, żeby wziąć udział w szkoleniu, wykładzie, konferencji czy spotkaniu. Może to zrobić korzystając jedynie ze swojego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego i to z perspektywy własnej kanapy! Teraz pewnie wszyscy rodzice myślą, że to niewykonalne, gdy jednocześnie muszą wykonywać obowiązki zawodowe oraz pełnić rolę wychowawcy i nauczyciela swych pociech. Spokojnie, mamy też propozycję dla najmłodszych, żebyś Ty mógł/mogła w pełni oddać się zdobywaniu/przekazywaniu wiedzy czy biznesowej dyskusji! 

EVENTY ONLINE – szerokie spektrum możliwości!

Agencja Bossa Nova Events chętnie zorganizuje dla Ciebie i Twojej firmy Eventy w trybie online: webinary tematyczne, szkolenia, prezentacje produktów, konferencje branżowe i sprzedażowe, warsztaty biznesowe i kreatywne, spotkania biznesowe, a nawet zrealizuje team building online! Dodatkowo proponujemy: wydarzenia rozrywkowe dla pracowników (koncerty, pokazy i występy artystyczne) i co najważniejsze – animacje dla dzieci online

Wirtualne eventy – perfekcyjna organizacja!

Jak wszystkie eventy, wydarzenia online również wymagają perfekcyjnej organizacji i realizacji. Bossa Nova Events od lat współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży, co niewątpliwie przyczynia się do sukcesów organizowanych przez nas eventów. Nie inaczej będzie i tym razem! 

Zapewniamy profesjonalne narzędzia i obsługę na najwyższym poziomie przed, w trakcie i po zakończeniu wydarzenia.

PROFESJONALNE STUDIO

Konferencja czy szkolenie online nie oznacza rezygnacji z kreacji! Zbudujemy dla Ciebie profesjonalne studio, które zachwyci scenografią, multimediami i oświetleniem – tam, gdzie i kiedy zechcesz! 

Możesz również skorzystać z już wcześniej przygotowanego studia, które dostosujemy do Twoich potrzeb! Dobierzemy odpowiednie dekoracje, tło, elementy techniczne, graficzne i multimedialne.

Możemy także stworzyć wirtualne studio, łącząc się ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia w ich domach. 

TRANSMISJA NA ŻYWO

Umożliwimy transmisję wydarzenia na żywo, dzięki usłudze streamingowej w Internecie. W Twoim wydarzeniu będzie mogła uczestniczyć nieograniczona liczba gości! Nasi technicy to gwarancja niezawodności!

INTERAKTYWNOŚĆ

Dzięki możliwości zadawania pytań i wirtualnym ankietom, Twoi goście będą mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, a prelegent/prowadzący w czasie rzeczywistym reagować na tę aktywność. 

ZABEZPIECZONY DOSTĘP DO WYDARZENIA

Organizowany event może być ogólnodostępny online dla szerszej publiczności lub dostępny wyłącznie dla zaproszonych gości – po wpisaniu hasła lub zalogowaniu. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy najlepsze rozwiązanie techniczne. 

MAKIJAŻYSTKA

W ofercie naszej agencji eventowej znajdziesz również usługi profesjonalnej makijażystki, która może przygotować Ciebie, Twoich gości lub prowadzących do występu przed kamerą. 

PROFESJONALNA OBSŁUGA TECHNICZNA

Jeśli poszukujesz odpowiedniego prelegenta, szkoleniowca lub konferansjera, który poprowadzi wydarzenie, daj nam znać. W tej kwestii również służymy radą i pomocą!

Dodatkowo możemy dla Ciebie zorganizować: warsztaty z wystąpień przed kamerą, key visual eventu, wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i konferencyjne, szablony prezentacji i spójną identyfikację wizualną całego wydarzenia, newslettery i zaproszenia dla uczestników, welcome package dla uczestników, zakwaterowanie szkoleniowców / prelegentów / artystów, transport do i ze studia.

Animacje online dla dzieci

A teraz to, na co wszyscy pewnie czekali najbardziej! OFERTA ANIMACJI DLA DZIECI!  Twoje pociechy na pewno nie będą się nudzić, gdy Ty akurat będziesz brać udział w konferencji czy spotkaniu biznesowym. Przygotowaliśmy dla nich angażujący program animacyjny, który może być wyświetlany w czasie rzeczywistym lub odtwarzany w dowolnym momencie przez rodzica.

Współpracujemy z zespołem profesjonalnych animatorów, którzy zapewnią zajęcia rozrywkowo-edukacyjne. Długość i rodzaj animacji możemy dostosować do potrzeb i wieku dzieci, które będą uczestniczyć w zabawie. Możliwe są krótkie, kilkunastominutowe animacje, jak i bardziej rozbudowane programy zajęć. 

Dzieci biorące udział w animacjach online będą mogły się widzieć i słyszeć, co dodatkowo zachęci i zmotywuje Twoje pociechy do wspólnej zabawy.

Oferujemy zarówno animacje jednorazowe, jak i cykliczne, które mogą być prowadzone równolegle np. z serią spotkań biznesowych w Twojej firmie.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dotyczących eventów i animacji dla dzieci online – skontaktuj się z nami lub wypełnij brief ofertowy

KONTAKT

hello@bossa-nova-events.pl, tel. + 48 516 862 068