eventy firmowe
Strona główna Aktualności Spokojnych Świąt – inspiracje w trybie #zostańwdomu

Spokojnych Świąt – inspiracje w trybie #zostańwdomu

Nadchodzące Święta Wielkanocne z pewnością dla wielu z nas będą inne niż dotychczas. Spotkania w dużym, rodzinnym gronie? Wiosenne aktywności na zewnątrz? Niestety nie tym razem – my zostajemy w domu i Ciebie również do tego zachęcamy #zostańwdomu

Dzielimy się z Wami tym, co nas ostatnio inspiruje! 

  • Jeśli nigdy nie korzystałaś/-łeś z audiobooków, to koniecznie przetestuj platformę jednego z naszych Klientów – Storytel – aż 30 dni za darmo, a lista tytułów jest imponująca! Z czystym sumieniem polecamy! (https://tiny.pl/t392v)
  • Empik również zachęca do spędzenia czasu w domowym zaciszu i oferuje aż 60-dniowy, darmowy dostęp do usługi Empik Premium – a tam 13 tysięcy e-booków i audiobooków! ( https://tiny.pl/tztlb )
  • Jeśli zawsze chciałaś/-łeś odwiedzić najlepsze światowe muzea, teraz jest ku temu okazja. Wirtualne spacery są na wyciągnięcie ręki. ( https://tiny.pl/t398m )
  • Trochę inspiracji z Open Eyes Economy – Kongresu poświęconego ekonomii opartej na wartościach społecznych – prelekcje do posłuchania i pooglądania! (https://tiny.pl/7hzfc)
  • Wszystkim fanom seriali przypominamy, że na platformie HBOgo można założyć darmowe konto na 7 dni – spokojnie wystarczy, żeby obejrzeć nie tylko jeden sezon którejś z polecanych produkcji!  (https://tiny.pl/t398g)
  • Kino w domu? Dlaczego nie! Na platformie player.pl można obejrzeć najnowszy film Jana Komasy – Sala Samobójców. Hejter. Mocne i zdecydowanie warte zakupu! (https://tiny.pl/t3987)
  • Z kina zapraszamy do teatru. (https://tiny.pl/gz5j2)
  • A może trochę muzyki i koncert online? Poniżej kilka linków z występami live i naprawdę dobrą muzyką: Polscy Artyści: https://tiny.pl/t398c Koncerty w ramach MUZO.TV: https://tiny.pl/t398dColdplay – koncert Jordanii o wschodzie słońca: https://tiny.pl/t398f Florence + The Machine – koncert w Royal Albert Hall: https://tiny.pl/t398k

Dbajcie o siebie w tym wyjątkowym czasie, odpoczywajcie i do zobaczenia niebawem!

Pozdrawiamy wiosennie! Ekipa Bossa Nova Events