Agencja eventowa - Bossa Nova Events
Strona główna Aktualności Jak zorganizować niezapomniany event w plenerze?

Jak zorganizować niezapomniany event w plenerze?

Zaplanowanie udanego eventu w plenerze może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy próbuje się pogodzić potrzeby i preferencje dużej grupy osób. Tu z pomocą przychodzi agencja eventowa, która ma wieloletnie doświadczenie w ich planowaniu i realizacji, tak aby były one zarówno angażujące, jak i funkcjonalne.

Jak zaplanować piknik?

Na przykład planując piknik, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Po pierwsze, niezwykle ważna jest lokalizacja wydarzenia. Znalezienie na własną rękę idealnego miejsca na świeżym powietrzu, nierzadko jest  wyzwaniem, biorąc pod uwagę takie czynniki jak dostępność, różnego rodzaju udogodnienia i przyjazne środowisko naturalne. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca przy plaży, w bujnym parku, czy w leśnym zaciszu, agencja eventowa powinna sprostać temu zadaniu i Twoim oczekiwaniom.

Kiedy mamy już wybrane miejsce, czas zacząć myśleć o logistyce wydarzenia. Obejmuje to wszystko, od transportu, przez catering, po aktywności oraz rozrywkę. Stworzenie szczegółowego harmonogramu dnia, pozwoli na integrację i zabawę w równym stopniu.

Jednym z ważniejszych elementów każdego pikniku z całą pewnością jest jedzenie. Catering dla dużej grupy osób może być wyzwaniem, dlatego współpraca z wieloma zaufanymi dostawcami zapewnia różnorodność opcji. Zaspokojenie wszelkich wymagań i preferencji dietetycznych, a nawet stworzenie niestandardowego menu, które odzwierciedla markę i wartości twojej firmy, nie powinno stanowić żadnego problemu dla doświadczonego event managera. Twój kosz piknikowy może być taki, jaki tylko sobie wymarzysz. 

Zobacz, co oferuje Box of Stories …

Kolejnym kluczowym elementem udanego pikniku jest rozrywka. Zapewnienie szeregu wciągających zajęć, które sprawią, że wszyscy będą zaangażowani, ale jednocześnie będą się dobrze bawić powinno należeć do priorytetów organizatora. Od ćwiczeń integracyjnychgier XXL czy gier terenowych, po eko-warsztaty i koncerty plenerowe  – nikt nie pozwoli twojemu zespołowi się nudzić.

Zadbamy o Twój brand experience

W dzisiejszych czasach silny nacisk położony jest również na to, aby wydarzenie było spójne z tożsamością firmy, dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o tym, by wydarzenie plenerowe wpisywało się w „brand experience”. Pikniki czy festiwale firmowe mogą być doskonałym sposobem na zaprezentowanie kultury i wartości firmy. Włączając do wydarzenia elementy swojej marki można ugruntować wizję organizacji, jaką tworzysz albo jaką chcesz zbudować.  

Impreza w plenerze to nie tylko zabawa i rozrywka, ale także szereg korzyści dla pracodawcy i pracowników. Zapewniając swojemu zespołowi okazję do spotkań towarzyskich i budowania więzi w luźnym i nieformalnym otoczeniu, można poprawić dynamikę zespołu oraz budowaćpoczucie wspólnoty w organizacji. Korzyści z takiego wydarzenia to zwiększenie satysfakcji z pracy, zmniejszenia rotacji oraz poprawa produktywności i wydajności.

Zobacz nasze PORTFOLIO, w którym znajdziesz eventy pełne emocji!

Skontaktuj się z nami już dziś i zapewnij swojemu zespołowi niezapomniane wydarzenie w plenerze!