festiwal bossa nova events
Strona główna Aktualności Open Hair Festival 2021 – trzy dni pełen emocji w Sieradzu!

Open Hair Festival 2021 – trzy dni pełen emocji w Sieradzu!

Open Hair Festival to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego lata! Przygotowywaliśmy się wiele miesięcy, aby zorganizować wydarzenie, które na długi czas zostanie w pamięci uczestników. Zapraszamy wszystkich już jutro – 9 lipca do Sieradza! Warto zostać do niedzieli, bo tegorocznego line-up’u nie można przegapić! ?

O FESTIWALU

„Sieradzki festiwal nierozerwalnie związany jest z postacią Antoine Cierplikowskiego, genialnego fryzjera, artysty, wizjonera pochodzącego z Sieradza, który przede wszystkim był jednym z pierwszych stylistów, którzy kreowali fryzury słynnych aktorek, piosenkarek, gwiazd swoich czasów. Wśród klientek Antoine’a znaleźć można najsłynniejsze kobiety ubiegłego wieku.” 

Podczas tegorocznej edycji, oprócz genialnych koncertów uczestnicy będą mogli m.in. posłuchać o tworzeniu marki osobistej w Internecie od jednych z największych polskich influencerów, takich jak Magda Bereda czy Damian Kordas, zaczerpnąć inspiracji z porad stylistycznych, przygotowanych przez Karolinę Limbach czy przyjść na spotkanie autorskie z Anią Glik i obejrzeć jej kolaż, zainspirowany Antoine Cierplikowskim

Na scenie w Sieradzu pojawią się tacy Artyści jak: WALUŚKRAKSAKRYZYS, Rozen, The Cassino, Anna Malek i Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Zespół Bass Astral x Igo wystąpi już w sobotę na Placu Wojewódzkim jako gwiazda wieczoru, a niedzielny wieczór umili uczestnikom koncert zespołu Zalewski.

Powyżej możecie zapoznać się z planem całego wydarzenia! Jedno jest pewne – podczas Open Hair Festival nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś dla siebie. ? 

Zapraszamy raz jeszcze a tych, których nie będzie w Sieradzu, zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych!