wyjazd firmowy

Wyjazd firmowy z nutą adrenaliny dla branży IT

Strona główna Portfolio Wyjazd firmowy z nutą adrenaliny dla branży IT

Wyjazd firmowy z nutą adrenaliny dla branży IT

Wyjazdy firmowe mogą przybierać różną formę. Tym razem zaproponowaliśmy naszemu Klientowi integrację w terenie opartą na niezapomnianych i emocjonujących przeżyciach. Podczas atrakcji team buildingowych uczestnikom towarzyszyła nie tylko adrenalina, ale również malownicza przyroda Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Co działo się na czerwcowym evencie? Piszemy o tym poniżej!

Idziemy w teren, czyli marsz na orientację!

Jurajskie krajobrazy są niezastąpione, dlatego uwielbiamy zabierać tam naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość terenu i profesjonalistów najlepszych w swoim fachu, pozwalają nam z powodzeniem przeprowadzać atrakcje team buildingowe, nawet te nieco ekstremalne! Grupa śmiałych i odważnych pracowników naszego Klienta miała okazję wziąć udział w wyjątkowym marszu na orientację w obrębie góry Zborów. Uczestnicy musieli sobie przypomnieć nie tylko to, jak posługiwać się mapą czy kompasem, ale również pokonali swoje słabości przechodząc most linowy (niektórzy nawet wielokrotnie!), zjeżdżając z niego czy wspinając się na najprawdziwsze skały. Co więcej – pracowników firmy podzieliliśmy na konkurujące ze sobą drużyny, aby stworzyć atmosferę zdrowej rywalizacji. 

Na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej posiadamy wiele miejsc, w których organizujemy podobne atrakcje. Każdy teren ma inne cechy charakterystyczne, dlatego zadania specjalne są zawsze odpowiednio dostosowane do miejsca, w którym odbywa się integracja pracowników. Zawsze podczas dodatkowych aktywności, uczestnicy są pod opieką profesjonalistów, którzy nierzadko mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w danej dziedzinie! W przypadku czerwcowego wyjazdu firmowego, grupie towarzyszył m.in. Jerzy Zygmunt – słynny, polski alpinista i eksplorer jaskiń.

Wieczorna kolacja grillowa na Jurze

Po kilkugodzinnych zmaganiach w terenie, zabraliśmy uczestników do hotelu, gdzie czekała na nich obfita kolacja grillowa. Pracownicy firmy mogli świętować przełamanie swoich lęków w trakcie gry, a także w pełni się zintegrować poza przestrzenią biura. Czy zabawa trwała do samego rana? Być może. 🙂 

Personalizowane materiały graficzne

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów firmowych, zawsze dbamy o to, aby każdy uczestnik otrzymał pakiet niezbędnych informacji, koniecznie dostosowany do identyfikacji wizualnej Klienta. Jako agencja tworzymy spersonalizowane mini-przewodniki, z których uczestnicy mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat agendy wyjazdu, poszczególnych atrakcji czy okolicy. Dodatkowo dbamy o odpowiednie zabezpieczenie w razie upałów czy deszczów – po prostu jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność! 

Jeśli planujesz wyjazd integracyjny dla swoich pracowników i szukasz nietuzinkowej atrakcji – skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb i udzielimy wszelkich porad związanych z organizacją firmowych eventów.