wyjazd firmowy

Powrót do PRL – wyjazd firmowy inspirowany serialem

Strona główna Portfolio Powrót do PRL – wyjazd firmowy inspirowany serialem

Powrót do PRL – wyjazd firmowy inspirowany serialem

Jesień to zawsze w naszej agencji eventowej intensywny czas licznych wyjazdów firmowych z elementami integracji! Nasz kreatywny zespół zjeździł niemal całą Polskę, aby zorganizować niezapomniane atrakcje team buildingowe. W tym sezonie podczas realizowanych przez nas firmowych integracji, zdecydowanie królowały aktywności outdoorowe, czyli wszelkiego rodzaju gry terenowe!

Powrót do przeszłości czyli lata 80′ w serialowej otoczce

Eventy w klimacie PRL-u od lat cieszą się ogromną popularnością. Tym razem postanowiliśmy urozmaicić wyjazd firmowy i stworzyliśmy grę terenową inspirowaną słynnym, polskim serialem „Rojst”, którego akcja toczy się w peerelowskiej rzeczywistości. Klimatu tej atrakcji dodał na pewno fakt, że toczyła się ona w lesie, nad jeziorem – pracownicy firmy otrzymali od nas informacje, że w tym właśnie miejscu, w latach 80’ została popełniona zbronia! 

Droga do rozwiązania tajemniczej zagadki prowadziła uczestników przez liczne stacje, w których mogli poznać realia życia w PRL’u oraz zmierzyć się w konkurencjach team buildingowych. Na drużynę, która dzięki współpracy zdobyła największą liczbę punktów, na mecie czekały nagrody. Oprócz drobnych upominków, nawiązujących do motywu gry terenowej, zwycięzcy mogli poznać zakończenie kryminalnej historii sprzed lat. 

Gdzie się podziały tamte prywatki?

Zwieńczeniem zmagań podczas gry terenowej była wieczorna impreza rodem z lat 80’! Uczestnicy  wyjazdu firmowego przez całą noc bawili się do kultowej muzyki z czasów PRL-u, wzięli udział w licznych konkursach tematycznych prowadzonych przez naszego konferansjera, jak również mogli podziwiać sentymentalną wystawkę rekwizytów z tamtych lat. Odpowiedniej atmosfery nadały plakaty propagandowe, które nieco zmodyfikowaliśmy i umieściliśmy na podświetlonej na czerwono sali restauracyjnej. 🙂 To była niezapomniana noc pełna integracji! 

Personalizacja atrakcji w trakcie wyjazdu firmowego

Zawsze staramy się personalizować atrakcje w trakcie organizowanych wyjazdów firmowych. Bierzemy pod uwagę zarówno preferencje Klienta, jak i teren, na którym ma się odbyć integracja.  W wypadku październikowej gry terenowej wykorzystaliśmy motyw lasu, jeziora i tajemniczości, aby stworzyć atrakcję team buildingową z kryminalnym zabarwieniem. 

Jeśli chciałbyś przekonać, jaką atrakcję możemy przygotować dla Twoich pracowników podczas wyjazdu firmowego – skontaktuj się z nami! Nasza kreatywność nie zna granic i jesteśmy pewni, że wspólnie zrealizujemy niezapomnianą integrację!