konferencja komisja europejska

Konferencja EUROPE DIRECT & TEAM EUROPE

Strona główna Portfolio Konferencja EUROPE DIRECT & TEAM EUROPE

Konferencja EUROPE DIRECT & TEAM EUROPE – 3 dni pełne wiedzy!

Od 20 do 22 marca 2023 mieliśmy okazję organizować spotkanie Team Europe i Europe Direct. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym są obie inicjatywy, spieszymy z krótkim info, bo przekonaliśmy się podczas tych 3 dni, jak ważne rzeczy dzieją się za pośrednictwem obu organizacji! Nie ukrywamy, że w naszym biurze znajdzie się kilkoro społeczników z prawdziwego zdarzenia, dlatego tym bardziej cieszy nas, że mogliśmy być częścią takiego wydarzenia.

Team Europe to grupa ekspertek i ekspertów, będąca zawsze do dyspozycji tych z Was, którzy poszukują specjalistek i specjalistów z zakresu polityki Unii Europejskiej. Europe Direct to sieć ośrodków informacyjnych, które upowszechniają wiedzę na temat polityki, finansów i programów Unii Europejskiej. Na konferencji były poruszane takie tematy jak skuteczna komunikacja czy świat social mediów, a prelegentkami i prelegentami oraz szkoleniowcami byli najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Po szkoleniach znalazł się oczywiście czas na rozrywkę! Pierwszego dnia odwiedziliśmy winnicę Stara Winna Góra, gdzie czekała nas degustacja i prelekcja o polskim winiarstwie, natomiast drugiego dnia, podczas wieczornej integracji, uczestnicy i uczestniczki konferencji relaksowali się przy kręglach i dobrej muzyce.

W zgodzie z ideami zrównoważonego rozwoju całe wydarzenie było oparte na regionalnych produktach, wszystkie materiały konferencyjne były dostępne w specjalnej aplikacji, a gadżety powstały w wyniku recyklingu. Konferencja na ponad 100 osób odbywała się w gościnnych przestrzeniach hotelu Grape Town oraz Ruben Hotel w Zielonej Górze.

Organizacja eventów w przestrzeniach to nasza specjalność! Bez względu na okazję, czy budżet Klienta, nasz kreatywny team stworzy koncepcję, która idealnie  wpasuje się w założenia i DNA Klienta. Organizujemy wydarzenia zarówno dla dużych korporacji, zrzeszających setki, a nawet tysiące, pracowników, jak i bardziej kameralne spotkania w mniejszym gronie. Z przyjemnością przygotujemy ofertę konferencji szytą na miarę Twoich potrzeb.