event firmowy

Międzynarodowa branżowa konferencja w Krakowie

Strona główna Portfolio Międzynarodowa branżowa konferencja w Krakowie

Międzynarodowa branżowa konferencja w Krakowie

Konferencje branżowe to zawsze nie lada wyzwanie i skomplikowana logistyka. Bossa Nova Events wyzwania uwielbia! Dlatego z radością i zapałem zorganizowaliśmy wymagający, międzynarodowy event w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków dla jednego z naszych klientów. Przez 3 dni uczestnicy z całego świata mogli wymieniać się wiedzą i poszerzać swoje horyzonty, a w ramach relaksu doświadczać uroków małopolskich atrakcji! Konferencja branżowa połączona była z targami produktów klienta. Z uwagi na fakt, iż uczestnicy konferencji pochodzili z różnych krajów, musieliśmy zadbać o poprowadzenie całego wydarzenia w języku angielskim. 

Nasza agencja eventowa odpowiedzialna była za wszelkie działania logistyczne i marketingowe związane z konferencją, a dodatkowo organizację uroczystej kolacji (połączonej ze zwiedzaniem Kopalni Soli w Wieliczce), opracowanie oprawy graficznej wydarzenia, przygotowanie gadżetów eventowych oraz zagospodarowanie czasu wolnego uczestników. 

KRAKÓW IDEALNYM TŁEM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI

Uczestnicy konferencji, w czasie swojego pobytu w Krakowie, odwiedzili jego najpiękniejsze punkty i poznali jego interesującą historię. Kraków nieustannie zachwyca, czego dowodem są tłumy turystów corocznie przybywające do miasta z różnych krańców świata. Podczas eventu firmowego możemy połączyć tradycyjne zwiedzanie Krakowa z team buildingiem i integracją uczestników. Ciekawą aktywnością, zwłaszcza dla gości z zagranicy może być gra terenowa, wiodąca malowniczymi uliczkami Starego Miasta, a także zbaczająca z utartych szlaków i pozwalająca dotrzeć do bardziej ukrytych miejskich zakamarków – o których nie piszą popularne przewodniki i do których ciężko trafić samemu. Nasza agencja eventowa chętnie będzie Wam w tej przygodzie towarzyszyć! 

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA – od czego zacząć?

Organizacja dużej, międzynarodowej konferencji dla osób, które  nigdy wcześniej nie miały z tym do czynienia, może okazać się naprawdę trudnym zadaniem. Ale od czego macie nas? Bossa Nova Events to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy przygotują dla Was niesamowity event i zadbają o to, by pozostał w pamięci uczestników na długi czas!