Bossa Nova Events
Strona główna Aktualności Fotorelacja podczas eventów – pomysły na uwiecznienie niezwykłych momentów

Fotorelacja podczas eventów – pomysły na uwiecznienie niezwykłych momentów

Pisaliśmy już jak ważna jest video relacja ze spotkania, eventu. Naszedł czas na kilka słów o fotorelacji z wydarzenia firmowego. Zdjęcia może zrobić każdy, wystarczy, że posiada telefon komórkowy wyposażony w aparat. Jednak fotoreportaż z eventu firmowego to już bardziej rozbudowany temat. Z doświadczenia wiemy, że warto również zadbać o inne fotograficzne atrakcje na event. 

Fotografia – atrakcje na event firmowy

Fotografia to doskonała opcja jeżeli chodzi o atrakcje na event firmowy. Wśród wielu propozycji największą popularnością cieszy się fotobudka, czy tzw. selfie mirror (specjalne lustro z ramą LED). Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz tematycznie powiązanym gadżetom, imprezy firmowe, które organizujemy są naprawdę wyjątkowe. To spektakularna atrakcja na event firmowy, o różnym charakterze – sprawdzi się na eleganckiej gali, jak również luźnej imprezie integracyjnej. Ciekawą opcją jest także mural mozaikowy na dowolnej wielkości ściance, na której uczestnicy eventu przyklejają zdjęcia z fotobudki, Instagrama, telefonu lub eventowego fotografa, tym samym odkrywają ukryty obraz.

Fotorelacja z eventów firmowych – Bossa Nova Events 

Mamy doświadczenie w dostarczaniu niezapomnianych emocji, wiemy również jak je uwiecznić na zdjęciach. Obsługę fotograficzną oferujemy na różnego rodzaju eventach firmowych – od konferencji przez wyjazdy firmowe, gale firmowe i bankiety, aż na opening party kończąc. By zapewnić firmom zdjęcia dobrej jakości, które będzie można wykorzystać w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej, w naszym zespole mamy profesjonalistów, którzy wiedzą jak dobrze zrobić zdjęcia na konferencjach czy innych eventach. 

Eventy – fotografowanie imprez firmowych 

Zdjęcia grupowe w pomieszczeniach – zastanawiałeś się, jak uchwycić dobrze kilka rozproszonych osób? To nie lada wyzwanie, dlatego fotorelację czy fotoreportaż z eventu firmowego powierzamy naszym profesjonalistom. Dajemy pewność, że fotografia eventowa od Bossa Nova Events jest najwyższej jakości. Nasi zadowoleni klienci  uwiecznione emocje w postaci zdjęć udostępniają w różnych źródłach, realizując w ten sposób różne cele marketingowe. Po prostu wiemy jak robić zdjęcia na wydarzeniach, na których jest nawet kilkaset osób. 

Eventy z naszymi foto atrakcjami podczas których spotykają się ludzie, którzy się znają lub dopiero co się poznali, zawsze są idealną okazją do ciekawej integracji podczas imprezy. Atrakcje zdjęciowe są wciągającą zabawą integrującą wszystkie środowiska ludzi. To jedne z tych atrakcji eventowych, dzięki którym zmieniamy nasze Eventy w emocje i sprawiamy, że uczestnicy zapamiętują je na długo!