Planujesz organizację eventu i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu?

Jeśli tak, dobrze trafiłeś/aś! Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, więc wiemy, czego możesz potrzebować, aby przygotować niezapomniany event!

Wszystko to w bezpiecznej oprawie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoką jakość sprzętu oraz profesjonalną obsługę od początku do końca!

LAMPY LED • LEŻAKI • STOLIKI • GRY XXL • NAGŁOŚNIENIE • NAMIOTY

Dlaczego my?

Bo wiemy, jak to się robi! Mamy za sobą ponad 15 lat doświadczenia w branży eventowej i to, co robimy, robimy z pasją! Wiemy, czego możesz potrzebować, dlatego pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt i dopasować go do specyfiki Twojego wydarzenia. 

……..

Namioty

Wszyscy dobrze wiemy, że pogoda w Polsce bywa niepewna. Nie pozwól, aby Twój event plenerowy popsuła nagła ulewa! W naszej wypożyczalni znajdziesz ekspresowe hale namiotowe o wymiarach 4x10m (40m2), do samodzielnego transportu, montażu i demontażu. Nie martw się! Dostaniesz od nas szczegółowy instruktaż obsługi namiotu, dzięki czemu bez żadnych problemów samodzielnie go rozłożysz.

……..

Fotobudka

Każda impreza musi być świetnie uwieczniona! Z naszą fotobudką Smove Fbox Compact zrobisz wyjątkowe zdjęcia z eventu, co pozwoli jego uczestnikom zapamiętać go na bardzo długo!  Smove Fbox Compact to najbardziej kompaktowa fotobudka z lustrzanką na rynku, która zachowuje przy tym pełną gamę funkcjonalności i najlepszą jakość. Oferujemy pełną personalizację, od samodzielnego wyboru tła i szablonu po rekwizyty i dodatkowe efekty.

Po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą!

……..

Akcesoria dodatkowe

Zdajemy sobie sprawę, że podstawowe wyposażenie eventu to nie wszystko, aby wydarzenie się powiodło. Często niezbędne okazują się także dodatkowe akcesoria, które w dużym stopniu wpływają na finalny odbiór eventu przez uczestników. Na asortyment dodatkowego sprzętu eventowego składają się m.in. światła LED, mikrofony bezprzewodowe oraz inne drobne akcesoria, dzięki którym Twój event nabierze kształtu, a także zyska niepowtarzalną estetykę.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta WYNAJMU SPRZĘTU EVENTOWEGO oraz szukasz wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnej obsługi, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!