Ładuję…

▪ Tour De MICE – międzynarodowe spotkania z kontrahentami w Portugalii

Nasza agencja eventowa została zaproszona do uczestnictwa w wyjątkowym, międzynarodowym wydarzeniu – Meeting &Incentive Forums. Przez dwa dni przedstawiciele branży #mice, poza spotkaniami w ramach networkingu, pokonywali na rowerach wzgórza Portugalii – wzdłuż pięknego wybrzeża Oceanu Atlantyckiego! 
 
  MEETING & INCENTIVE FORUMS – międzynarodowy networking 
 
Podczas międzynarodowych spotkań branżowych udało nam się nawiązać kontakty z lokalnymi dostawcami – hotelami, organizatorami miejscowych atrakcji, firmami transportowymi czy wypożyczalniami rowerów. Mieliśmy również okazję osobiście wypróbować portugalskie trasy rowerowe, co zdecydowanie odczuły nasze nogi! Ale na szczęście zachwycające widoki zrekompensowały cały wysiłek! Teraz – bogatsi w nowe doświadczenia i cenne znajomości – powracamy do Was z propozycją organizacji niezapomnianych wypraw firmowych!
 
  ROWEROWE WYPRAWY FIRMOWE
 
Firmowe wyjazdy sportowe to najlepsza forma integracji! Coś o tym wiemy! Przez zaledwie dwa dni zbudowaliśmy w Portugalii naprawę wartościowe relacje z innymi firmami i to w jaki przyjemny i niecodzienny sposób. Twoi pracownicy również mogą tego doświadczyć! Portugalia jest wymarzonym kierunkiem na rowerowe wyjazdy firmowe. Trasy przetestowaliśmy wraz z profesjonalną ekipą rowerową. Są w pełni bezpieczne i dostosowane do osób w każdym wieku oraz o różnym poziomie kondycji fizycznej. Nasza agencja eventowa stworzy dla Was indywidualny program wyjazdu – tak, aby jak najlepiej dopasować go do Waszych potrzeb i oczekiwań, a także zapewnić niepowtarzalne wspomnienia wszystkim uczestnikom wyprawy!
 

Tour de MICE

We are excited for #TourdeMICE to begin tomorrow! This Forum will bring together international buyers and suppliers who not only have shared business interests but also, a common love for cycling.

Opublikowany przez M&I Forums Czwartek, 14 czerwca 2018

Translate »