Ładuję…
wyjazd integracyjny

▪ Wyjazd firmowy & off road na Dolnym Śląsku

Szkolenia, konferencja, wyprawa off-roadowa, tematyczna gra terenowa i szereg innych atrakcji zrealizowanych w trakcie jednego, kilkudniowego wyjazdu integracyjnego dla firmy Suedzucker. Do tego niesamowity klimat, wieczorne ognisko z gitarą, toskańskie Chianti i przepyszne, lokalne jedzenie. Gdzie? W okolicy unikatowego, 200-letniego szachulcowego domu o nazwie „Gościniec pod Zielonym Jajem”. 
✔ GRA TERENOWA W STYLU FORT BOYARD – team building i integracja
Jedną z aktywności team buildingowych podczas organizowanego przez nas wyjazdu firmowego była tematyczna gra terenowa w stylu Fort Boyard. Uczestnicy musieli zmierzyć się z szeregiem zaskakujących zadań sprawnościowych i umysłowych, które niejednokrotnie wymagały od nich sprytu i odwagi! Oprócz emocji i doskonałej zabawy, gra zapewniła niesamowitą integracją całego zespołu. 
✔ GOŚCINIEC POD ZIELONYM JAJEM- miejsce warte polecenia!
W czasie wyjazdu firmowego uczestnicy zamieszkali w miejscu absolutnie wyjątkowym – Gościńcu pod Zielonym Jajem. Jest to przepiękne gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane na Pogórzu Izerskim u stóp Sudetów Zachodnich. Przebywając w ponad 200-letnich murach – odrestaurowanych z wielką pieczołowitością i smakiem – historię czuć na każdym kroku! Gospodarze stworzyli tu miejsce nietuzinkowe, pozwalające obcować z naturą, spróbować lokalnych specjałów i doświadczać niezwykłego klimatu Dolnego Śląska.
✔ DOLNY ŚLĄSK – atrakcje regionu
Okolica gościńca obfituje w różnorodne atrakcje turystyczne, o czym przekonali się pracownicy firmy Suedzucker. Przeżyli m.in. niezapomnianą off – roadową przygodę, jeżdżąc Land Roverami po okolicznych bezdrożach, a także odwiedzili Browar Lwówek, w którym skosztowali lokalnego, bursztynowego trunku. Co jeszcze można robić w regionie podczas wyjazdu firmowego?  Np. Wyprawy piesze, rowerowe i konne – gościniec otoczony jest przez zielone wzgórza, poprzecinane licznymi szlakami turystycznymi, z których rozpościera się zachwycający widok aż na Karkonosze. Jak również: wycieczka do oddalonej o 25 minut jazdy samochodem Stadniny Koni Islandzkich Punktur oraz wizyty w okolicznych zabytkach: zamkach, dworach i świątyniach oraz starych miasteczkach, które są pozostałością czasów kiedy w regionie wydobywano złoto. Polecamy odwiedzić m.in. zamki: Grodziec, Chojnik, Bolków, Czocha, Frydlant (Czechy), Świątynię Pokoju w Jaworze, starówkę w Görlitz (Niemcy).

Nie brakuje tu również atrakcji dla miłośników sportów wodnych. Wspaniałą rozrywką są spływy kajakami i pontonami po pobliskiej rzece Bóbr. Warto wybrać się również nad malownicze zalewy: Pilchowicki i  Złotnicki. 

To oczywiście tylko wybrane atrakcje. Jeśli chcielibyście zorganizować wyjazd firmowy w opisywane wyżej okolice – zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Was wyjątkowy program imprezy – indywidualnie dopasowany do Waszych potrzeb i preferencji!

Translate »