Ładuję…

◼Aktywny Team Building nad morzem – wyjazd firmowy

Dla jednego z naszych klientów zorganizowaliśmy niezapomniany, weekendowy, team building nad Bałtykiem – połączony z wieczorną imprezą i rozdaniem nagród dla najaktywniejszej ekipy. Było dużo dobrej zabawy, wiele wspólnych chwil na wzajemne poznanie i czas na integrację w swobodnej atmosferze. Czyli to, co lubimy najbardziej! 🙂


AKTYWNY TEAM BUILIDING – doskonała propozycja na wiosnę i lato!
Aktywne wyjazdy integracyjne, szczególnie wiosną i latem, to najlepsza opcja team buildingu firmowego. Sport – wiadomo – łączy ludzi. Jeśli do tego dodamy niesamowitą atmosferę i ciekawą lokalizację, to sukces wyjazdu integracyjnego mamy gwarantowany! Team building jest najpopularniejszą formą wzmocnienia i zgrania zespołu pracowników w firmie. Podczas naszych wyjazdów integracyjnych nie brakuje pomysłowości i dobrej zabawy. Pracownicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób mogą nauczyć się zasad efektywnej współpracy i zdrowej rywalizacji. Podnoszą także swoje kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.


PRZYGODA NAD BAŁTYKIEM – całe morze możliwości!
Polskie wybrzeże jest lokalizacją wręcz idealną do organizacji team buildingowych imprez firmowych – piękne krajobrazy i mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu. Surfing, windsurfing, kitesurfing, do tego żaglówki i motorówki, mniej znane paddleboard, skimboard czy flyboard oraz zawody sportowe na plaży (np. mecz piłki siatkowej) – to tylko niektóre z atrakcji, spośród których wybierać mogą uczestnicy wyjazdu. Jest też co zwiedzać! Wyjazd firmowy możemy urozmaicić wycieczką szlakiem latarnii morskich, wizytą w fokarium czy na ruchomych wydmach w Słowińskim Parku Narodowym. A także wieczorną imprezą z Dj-em na plaży – oczywiście o zachodzie słońca! Hmmm, rozmarzyliśmy się… . Summer vibes on!

Branża: spedycyjna

Kategoria: wyjazd firmowy, team building, integracja firmowa

Translate »