Ładuję…
Eventy online

▪ Wirtualne Eventy – perfekcyjna organizacja!

Nie rezygnuj z wydarzeń – z Bossa Nova Events to możliwe!
Event online? Dlaczego nie! W tym wyjątkowym czasie nasza agencja eventowa śpieszy z niezwykle przydatną ofertą organizacji wydarzeń w świecie wirtualnym. Mogą być one tak samo interesujące, co tradycyjne, a może nawet bardziej – najnowsze technologie dają wręcz nieograniczone możliwości! Twój pracownik czy partner biznesowy już nie musi wychodzić z domu, żeby wziąć udział w szkoleniu, wykładzie, konferencji czy spotkaniu. Może to zrobić korzystając jedynie ze swojego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego i to z perspektywy własnej kanapy! Teraz pewnie wszyscy rodzice myślą, że to niewykonalne, gdy jednocześnie muszą wykonywać obowiązki zawodowe oraz pełnić rolę wychowawcy i nauczyciela swych pociech. Spokojnie, mamy też propozycję dla najmłodszych, żebyś Ty mógł w pełni oddać się zdobywaniu/przekazywaniu wiedzy czy biznesowej dyskusji! 

EVENTY ONLINE – szerokie spektrum możliwości!
Agencja Bossa Nova Events chętnie zorganizuje dla Ciebie i Twojej firmy Eventy w trybie online: webinary tematyczne, szkolenia, prezentacje produktów, konferencje branżowe i sprzedażowe, warsztaty biznesowe i kreatywne, spotkania biznesowe, a nawet realizujemy już team building online! A dodatkowo proponujemy: wydarzenia rozrywkowe dla pracowników ( koncerty, pokazy i występy artystyczne) i co najważniejsze – animacje dla dzieci online

Wirtualne eventy – perfekcyjna organizacja!
Jak wszystkie eventy, wydarzenia online również wymagają perfekcyjnej organizacji i realizacji. Bossa Nowe Events od lat współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży, co niewątpliwie przyczynia się do sukcesów organizowanych przez nas eventów. Nie inaczej będzie i tym razem!

Zapewniamy profesjonalne narzędzia i obsługę na najwyższym poziomie przed, w trakcie i po zakończeniu wydarzenia.

PROFESJONALNE STUDIO
Konferencja czy szkolenie online nie oznacza rezygnacji z kreacji! Zbudujemy dla Ciebie profesjonalne studio, które zachwyci scenografią, multimediami i oświetleniem – tam, gdzie zechcesz! 
Możesz również skorzystać z już wcześniej przygotowanego studia, które dostosujemy do Twoich potrzeb! Dobierzemy odpowiednie dekoracje, tło, elementy techniczne, graficzne i multimedialne.
Możemy także stworzyć wirtualne studio, łącząc się ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia w ich domach. 
TRANSMISJA NA ŻYWO
Umożliwimy transmisję wydarzenia na żywo, dzięki usłudze streamingowej w Internecie. W Twoim wydarzeniu będzie mogła uczestniczyć nieograniczona liczba gości! Nasi technicy to gwarancja niezawodności!
INTERAKTYWNOŚĆ
Dzięki możliwości zadawania pytań i wirtualnym ankietom, Twoi goście będą mogli aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, a prelegent / prowadzący w czasie rzeczywistym na nie odpowiadać!
✔ ZABEZPIECZONY DOSTĘP DO WYDARZENIA
Zorganizowany event może być ogólnodostępny online dla szerszej publiczności lub dostępny wyłącznie dla zaproszonych gości – po wpisaniu hasła lub zalogowaniu. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy najlepsze rozwiązanie techniczne. 
✔ MAKIJAŻYSTKA
W ofercie naszej agencji eventowej znajdziesz również usługi profesjonalnej makijażystki, która może przygotować Ciebie, Twoich gości lub prowadzących do występu przed kamerą. 
✔ PROFESJONALNA OBSŁUGA TECHNICZNA
Jeśli poszukujesz odpowiedniego prelegenta, szkoleniowca lub konferansjera, który poprowadzi wydarzenie, daj nam znać. W tej kwestii również służymy radą i pomocą!
Dodatkowo możemy dla Ciebie zorganizować: warsztaty z wystapień przed kamerą, key visual eventu, wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i konferencyjne, szablony prezentacji i spójną identyfikację wizualną całego wydarzenia, newslettery i zaproszenia dla uczestników, welcome package dla uczestników, zakwaterowanie szkoleniowców / prelegentów / artystów, transport do i ze studia.

Animacje online dla dzieci
A teraz to, na co wszyscy pewnie czekali najbardziej! ✔ OFERTA ANIMACJI DLA DZIECI!  Twoje pociechy na pewno nie będą się nudzić, gdy Ty akurat będziesz brać udział w konferencji czy spotkaniu biznesowym. Przygotowaliśmy dla nich angażujący program animacyjny, który może być wyświetlany w czasie rzeczywistym lub odtwarzany w dowolnym momencie przez rodzica.
Współpracujemy z zespołem profesjonalnych animatorów, którzy zapewnią zajęcia rozrywkowo-edukacyjne. Długość i rodzaj animacji możemy dostosować do potrzeb i wieku dzieci, które będą uczestniczyć w zabawie. Możliwe są krótkie, kilkunastominutowe animacje, jak i bardziej rozbudowane programy zajęć. 
Dzieci biorące udział w animacjach online będą mogły się widzieć i słyszeć, co dodatkowo zachęci i zmotywuje Twoje pociechy do wspólnej zabawy.

Oferujemy zarówno animacje jednorazowe, jak i cykliczne, które mogą być prowadzone równolegle np. z serią spotkań biznesowych w Twojej firmie.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dotyczących eventów i animacji dla dzieci online – skontaktuj się z nami lub wypełnij brief ofertowy

✔ KONTAKT

hello@bossa-nova-events.pl, tel. + 48 516 862 068

Translate »