Ładuję…
event hybrydowy

▪ Wirtualne Eventy – konferencje hybrydowe dla firmy Warta

Hybrydowe Eventy to nasza propozycja na nową rzeczywistość z jaką musieliśmy się zmierzyć w tym roku. Bezpieczna forma wydarzeń łączy elementy stacjonarne ze światem online, tworząc nowy wymiar eventów. Tym razem zorganizowaliśmy cykl realizacji eventów hybrydowych dla firmy Warta.

CAŁODNIOWE REALIZACJE – INTERAKTYWNOŚĆ

Podczas konferencji zadbaliśmy o to, by zapewnić uczestnikom najbardziej jakościowy program odpowiadający potrzebom firmy. Podczas wystąpień prelegentów stawiano nacisk na kontakt i interakcje współpracowników. Prowadzone były dyskusje na żywo, w razie niejasności uczestnicy mogli swobodnie zadawać pytania oraz brać udział w ankietach. Wirtualna obecność nie ogranicza praktycznie możliwości uczestnika takiego eventu. Może on mieć dostęp do tych samych narzędzi, z jakich korzystają osoby zgromadzone w sali konferencyjnej. Komfort oraz profesjonalna realizacja to kluczowe kwestie, ułatwiające prace w nowych warunkach. Nasza firma eventowa respektuje potrzeby klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy dostosować się do potrzeb zleceniodawcy.

PROFESJONALNA REALIZACJA

W Bossa Nova Events staramy się, aby elementy techniczne były na najwyższym poziomie, dzięki czemu przebieg eventów jest bezproblemowy. W zależności od potrzeb możemy zbudować perfekcyjne, profesjonalne biuro lub stworzyć wirtualną przestrzeń eventową. Do realizacji tego wydarzenia wybraliśmy profesjonalne studio telewizyjne w Warszawie, o bardzo wygodnej lokalizacji dla Klienta. Dodatkowo dużą wagę kładziemy na obsługę techniczną. Elementy techniczne, graficzne oraz multimedialne to ważny aspekt eventów hybrydowych, łączących komponenty wirtualne z wydarzeniami na żywo. Jeżeli nie czujesz się pewnie prezentując swoje pomysły do ekranu komputera, możemy przygotować dla Ciebie warsztaty z wystąpień przed kamerą, które dodadzą pewności siebie.

NOWY WYMIAR EVENTÓW BEZ ZMARTWIEŃ

Z nami nie musisz przejmować się nagłymi problemami technicznymi lub brakiem swobodnego miejsca na realizacje projektu. Zajmujemy się koordynacją projektu, logistyką, materiałami graficznymi oraz przez cały czas czuwamy nad przebiegiem projektu. Jesteśmy też w stanie zapewnić wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, transport oraz zakwaterowanie. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach 🙂

Translate »