Ładuję…

▪ Wigilia firmowa – Retro Games Party

Nudne, korporacyjne wigilie firmowe? Na pewno nie z nami! 
Mamy za sobą niezwykły wieczór tematyczny – Retro Games Party, przygotowany w oparciu o uwielbiany przez wszystkich motyw z lat 90-tych – Mario Bros! Nasi klienci nie chcieli organizować typowej wigilii firmowej, która powielać będzie coroczne schematy, dlatego tym razem zaskoczyliśmy pomysłem! I trafiliśmy w dziesiątkę!
Zadbaliśmy o atrakcje, oprawę graficzną, motyw przewodni wydarzenia, catering oraz niezapomniane emocje podczas tego wyjątkowego Christmas Party!

Wigilia firmowa – najważniejsi są uczestnicy
Jako agencja eventowa z dużym doświadczeniem, staramy się jak najbardziej dopasować realizowane przez nas wydarzenia do specyfiki firmy oraz uczestników, biorących w nich udział. Wigilia firmowa to przecież event organizowany dla pracowników i kontrahentów, jako wyraz podziękowania za przepracowany rok i wspólnie osiągnięte sukcesy. Dlatego to właśnie ich zadowolenie liczy się tutaj najbardziej. Aby osiągnąć zamierzony efekt, wigilia firmowa powinna zostać zaplanowana z wyprzedzeniem. Należy poprzedzić ją również dokładnym rozpoznaniem potrzeb i oczekiwań klienta.
Dla osób, które wzięły udział w Retro Games Party, powrót do lat 80-tych i 90-tych był sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa. Wybrany motyw przewodni wigilii firmowej nie tylko zapewnił wspaniałą rozrywkę, ale także przywołał wspomnienia i wzbudził bardzo ciepłe, pozytywne emocje! A o to nam właśnie chodziło. 


Wigilia firmowa – atmosfera sprzyjająca integracji!
Świąteczna impreza firmowa to wydarzenie, które sprzyja budowaniu i podtrzymywaniu pozytywnych relacji w zespole oraz pomaga zażegnać powstałe w ciągu roku konflikty. Dlatego warto zadbać, aby wieczór ten był niezapomniany, co z pewnością spotęguje efekt integracji. Na przykładzie Retro Games Party widać, że wigilia firmowa nie musi być nudna! Potrzebujecie inspiracji? Chętnie podpowiemy jak zorganizować wyjątkowy, świąteczny event! Zapewnimy stylową oprawę wydarzenia, oryginalny scenariusz oraz nietuzinkowe atrakcje, a Wy – po prostu dobrze się bawcie!

Translate »