Ładuję…
video relacja z eventów

▪ Videorelacja – rodzaje filmów na event firmowy

Jak już pisaliśmy, videorelacja z eventów jako forma komunikacji i promocji marek zyskuje coraz większe zainteresowanie. Promocyjne filmiki przygotowywane są często jeszcze przed wydarzeniem, by móc zaskoczyć gości, którzy przyszli na event firmowy. Gala firmowa z okazji jubileuszu czy bankiet firmowy przedstawiający rebranding – to nie jedyne eventy firmowe na które można przygotować film o marce. 

Video promocyjne na event firmowy – co pokazać?

Uroczysta gala firmowa z okazji istnienia od kilku lub kilkudziesięciu lat firmy na rynku to moment, w którym realizowane są filmy przypominające pracownikom, że są częścią ważnej marki z tradycjami. W materiale można podziękować nie tylko pracownikom, ale również  klientom i partnerom biznesowym za ich przywiązanie i wspólną współpracę. Video na event firmowy – co pokazać? Bossa Nova Events stawia na indywidualne scenariusze dostosowane do charakteru imprezy, które przygotowuje po zapoznaniu z marką. To bardzo ważny aspekt komunikacji marketingowej. W filmie jubileuszowym na event firmowy w retrospekcji pokazujemy ważne osoby, miejsca i wydarzenia z życia firmy. 

Streaming podczas eventu – czyli tu i teraz

Jednym z rodzajów videorelacji eventu firmowego jest streaming live, czyli jak sugeruje nazwa – odbywający się na żywo podczas wydarzenia. Streaming ten może łączyć miejsca w różnych lokalizacjach na całym świecie. Ważne, by był w nich Internet. Przykładem eventu firmowego podczas którego realizowaliśmy taką usługę, była gala firmowa GOB Gala Awards. Emocje były ogromne, wszystko wyszło fantastycznie, a dzięki nowym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu w gali udział wzięły pracownicy firmy z oddziałów znajdujących się na całym świecie. Oprócz tego, wideorelację można udostępnić później wszystkim zainteresowanym w postaci fragmentów lub w całości. Event firmowy z video streamingiem to duże wyzwanie, ale Bossa Nova ma w tym zakresie doświadczenie. 

Dron video relacja – zobaczyć event z lotu ptaka

Coraz więcej firm decyduje się podczas swoich realizacji eventowych na relacje z perspektywy drona. Już nie patrzymy na kadr tylko z powierzchni ziemi, ale także realnie widzimy jak wszystko może wyglądać „z lotu ptaka” – co daje szczególnie niesamowite eventowe ujęcia. Idealna jakość wykonywanych dronem video wzbudza zainteresowanie wszystkich uczestników rejestrowanego pikniku firmowego czy gry team builidingowej.

W swoim portfolio posiadamy też spory zakres program typu team building z wykorzystaniem sprzętu video i dronów. Bardzo nas cieszy fakt, że nowe video technologie powoli na stałe wkraczają w świat eventów!

Translate »