Ładuję…

▪ Uroczysta gala firmowa dla Komisji Europejskiej

Na zlecenie Komisji Europejskiej mieliśmy okazję zorganizować piękny event w industrialnej, historycznej przestrzeni Stoczni Gdańskiej. Bossa Nova Events jako agencja eventowa była odpowiedzialna w całości za koncepcję i realizację gali firmowej. Dodatkową atrakcją corocznej konferencji było także zorganizowane spotkanie i zwiedzanie z przewodnikami w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

GALA FIRMOWA – najważniejsze święto w Twojej organizacji

Organizacja gali firmowej zawsze wiąże się z jakąś specjalną okazją lub ważnym momentem w działalności firmy, dlatego tak ważna jest profesjonalna organizacja tego typu eventów. Celem zorganizowania takiego przedsięwzięcia jak uroczysta gala firmowa zazwyczaj jest uświetnienie ważnych dla organizacji chwil, zmiana lub odświeżenie brandingu, rocznica założenia, wdrożenie nowego produktu lub rozszerzenie rynku, a nawet nowy, znaczący klient. Takie okazje często są jedynym i niepowtarzalnym momentem to uczczenia tak więc kluczowym jest aby zorganizowane wydarzenia wywarło ogromne wrażenie i na długie lata pozostało w pamięci uczestników.

Kompleksowa organizacja gali firmowych to nasza specjalność i główny obszar działalności. Lata doświadczenia i całe portfolio zorganizowanych przez Bossa Nova Events gali firmowych, pozwoliło nam zgromadzić praktyczne informacje i wskazówki, które przydadzą się każdej osobie, zainteresowanej zorganizowaniem gali firmowej w swojej organizacji! 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ ORGANIZUJĄC GALĘ FIRMOWĄ? 

Gala firmowa z racji towarzyszących jej okazji, zazwyczaj kojarzy się z prestiżem, największym i najbogatszym eventem w danej organizacji. To prawda, nic dziwnego, że w większości przypadków gale są organizowane z ogromnym rozmachem – w końcu jubileusz firmy obchodzi się raz tylko 🙂 

Najważniejsze jednak to znaleźć we wszystkim umiar i dobry smak. Organizując tego typu wydarzenie trzeba wykazać się profesjonalizmem, wyczuciem, ale niezbędnym jest również śledzenie najnowszych trendów i proponowanie uczestników atrakcji, których jeszcze nie widzieli i które zawsze będą ich zaskakiwać, przez co pozostaną w ich pamięci na długie lata!  

Gala firmowa – jak każdy inny event składa się z kilku kluczowych i podstawowych elementów, pozwalających na późniejszą profesjonalną realizację bez zarzutów. Na samym początku warto odpowiedzieć wraz z klientem na pytanie: dlaczego organizujemy galę firmową i jakie cele ma przynieść? Jeśli znamy już szczegółową odpowiedź na to pytanie i znamy naszą grupę docelową, możemy zacząć przygotowywać oryginalny scenariusz i ustalić termin eventu. Kolejnym krokiem będzie znalezienie ciekawej tematyki i dopasowanie do niej oraz do grupy docelowej atrakcji towarzyszących. 

GALA FIRMOWA – jaką lokalizację wybrać?

Ciągle pozostaje jednak pytanie, co z lokalizacją? Jaką wybrać? Jak ją zaaranżować? W dzisiejszych czasach, ze względu na nieustannie rosnącą popularność organizacji eventów firmowych również lokalizacji jest coraz więcej i otwierają one coraz to większe i bardziej oryginalne możliwość. Mamy do dyspozycji już nie tylko hotelowe centra konferencyjne, ale mnóstwo oryginalnych, często zabytkowych przestrzeni, które niosą za sobą historię i inspirują. Aby znaleźć takie miejsca należy nieustannie śledzić trendy i nowe projekty branży eventowej.

Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Stocznia Gdańska, do której tym razem zabraliśmy naszego klienta – Komisję Europejską. Niezwykła lokalizacja nad samym polskim morzem sprawiła, że zagraniczni goście byli pod wielkim wrażeniem otoczenia. Mury i posadzki, zabytkowe kolejowe wrota, imponujące żyrandole oraz drewniane kinkiety, do tego wyśmienity catering, profesjonalne scena i szerokie możliwości aranżacji, sprawiły, że zorganizowana gala firmowa zrobiła niesamowite wrażenie i pozostawała na ustach uczestników, jeszcze przez długie miesiące. 

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu i lokalizacji dla swojej gali firmowej lub jesteś zainteresowany zorganizowaniem całego eventu, zaufaj specjalistom i zgłoś się do nas! Dla nas najważniejsze zawsze jest zadowolenie uczestników i osiągnięte cele. Do każdej realizacji podchodzimy indywdualnie i dopasowujemy rozwiązania i pomysłu do wymagań i wizji klienta. Uroczysta gala firmowa to duże i wymagające przedsięwzięcie dlatego decydując się na jej organizację warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu. 

Bossa Nova Events to specjaliście w swojej dziedzinie, którzy mają całe zaplecze zrealizowanych eventów. Sprawimy, że Wasza gala firmowa pozostanie na ustach zaproszonych gości na długi czas. Skontaktuj się z nami!

Translate »