Ładuję…

▪ Świąteczne integracje online – nowa rzeczywistość w Twojej firmie!

Grudzień to dla nas zawsze bardzo intensywny okres ze względu na organizację świątecznych spotkań wigilijnych oraz firmowych gali dla naszych Klientów. W tym roku przyszło nam się zmierzyć z zupełnie inną, wirtualną rzeczywistością. Tym razem zorganizowaliśmy kilka nowych eventów, dostosowanych do obecnych czasów – dwie świąteczne integracje online dla naszego nowego Klienta z branży produkcyjnej.

W Bossa Nova Events zawsze staramy się stworzyć event szyty na miarę potrzeb naszych Klientów. W tym przypadku dostaliśmy jasne wytyczne od Klienta – ma być świątecznie, zabawnie, a przede wszystkim pracownicy mają poczuć się jak na prawdziwej integracji, tak jakby byli w jednym pomieszczeniu.

Zorganizowaliśmy dwa spotkania: świąteczny Escape Room „Uratuj Święta” oraz grę „Winter Challange”, a wcześniej przygotowaliśmy świąteczne zestawy prezentowe, które uczestnicy otrzymali przed eventem. Boxy prezentowe były jednym z elementów eventu – zadbaliśmy o personalizowane pudełka oraz elementy dopasowane do zainteresowań i upodobań pracowników z humorystycznym akcentem 🙂

WIRTUALNY ESCAPE ROOM

Podczas świątecznego Escape Roomu, pracownicy firmy mogli odkryć pilnie strzeżone tajemnice pokoju Św. Mikołaja. Uczestnicy zostali połączeni online z prawdziwym pokojem w którym znajdował się nasz animator z kamerą, kierowali jego ruchami i odkrywali kolejne ukryte elementy pokoju, tak jakby byli w środku. 

Celem gry było odnalezienie kilkunastu ukrytych puzzli i ułożenie ich w odpowiedniej kolejności. Całej grupie udało się zakończyć grę przed czasem i uratować Święta! Integracja była prowadzona w języku angielskim i połączyła pracowników z kilkunastu europejskich krajów. Jak zawsze stanęliśmy na wysokości zadania i mimo różnic międzykulturowych udało nam się zintegrować grupę, która przy okazji bawiła się wybitnie!

✔ ŚWIĄTECZNA INTEGRACJA WINTER CHALLENGE

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiego przedstawienia naszych świątecznych animatorów oraz podzieleniem się wrażeniami po otrzymaniu świątecznych zestawów prezentowych – boxy zrobiły duże wrażenie☺

Następnie grupa została podzielona na kilka mniejszych i spotkała się w specjalnie dedykowanych pokojach online przy różnych aktywnościach:

● Koło fortuny nawiązujące do świątecznych tradycji.

● Familiada w świątecznym klimacie. Oczywiście nie mogło zabraknąć kultowych żartów Karola 🙂

● Teleturniej w którym uczestnicy musieli ułożyć hasła z rozrzuconych liter, aby otrzymać unikatowy przepis na świąteczne pierniczki. 

● Połączyliśmy się z pokojem Św. Mikołaja, który pozostawił spory bałagan do posprzątania! Uczestnicy musieli nawigować naszego animatora i pomóc mu w znalezieniu wszystkich elementów potrzebnych do uruchomienia sań, aby ocalić Święta.

● Świąteczny quiz wiedzy !

Nasza ekipa czuwała również nad prawidłowym przebiegiem gry oraz koordynowała przejścia pomiędzy wirtualnymi pokojami. Scenariusz został idealnie dopasowany do potrzeby grupy i całość eventu pozwoliła pracownikom poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę!

Chciałbyś zorganizować firmową integrację online? Napisz do Nas, przygotujemy spersonalizowaną ofertę, napiszemy scenariusz i przygotujemy layout gry idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i profilu Twojej firmy. 

Translate »