Ładuję…

▪ Seria eko eventów w trybie online – podstawy zero waste

EKOLOGICZNE PRELEKCJE ONLINE – cenna wiedza na wyciagnięcie ręki

Eko eventy online to temat zdecydowanie na czasie. Są źródłem wiedzy przydatnej w codziennym życiu, a także zwiększają świadomość i pokazują, że można inaczej! Nasz Klient zdecydował się na cykl eko prelekcji online z zakresu podstaw życia zero waste oraz odnawialnych źródeł energii. 

Podczas pierwszego spotkania online uczestnicy dowiedzieli się na czym właściwie polega idea życia w stylu „zero waste” oraz jak ograniczyć zużycie plastiku na co dzień. Poznali podstawowe produkty zero waste i less waste, które pozwalają wyeliminować sztuczne surówce z naszego otoczenia, a także sklepy, w których mogą się w nie zaopatrzyć. Słuchacze nauczyli się jak zrobić ekologiczną pastę czyszczącą, pastę do zębów czy proszek do prania. Dodatkowo, poznali sposób na wykonanie własnej woskowijki – gadżetu, który przydaje się nie tylko w kuchni! 

Podczas drugiego eko eventu online prowadząca opowiedziała o odnawialnych źródłach energii. Uczestnicy prelekcji mogli uświadomić sobie jak duże szkody wyrządzają środowisku paliwa kopalne (zanieczyszczenie powietrza, wód, gleby i zmiany klimatu) i dlaczego należy je jak najszybciej zastąpić zieloną energią – wodą, wiatrem, słońcem, geotermią, biomasą. Eko prelekcja online była doskonałą okazją do przekazania wiedzy cennej dla jednostki – uczestnicy dowiedzieli się co mogą zrobić w codziennym życiu, aby zmniejszyć zużycie szkodliwych źródeł energii.

WIRTUALNE SPOTKANIA – doskonały pomysł na integrację pracowników

Nowa rzeczywistość, w której przyszło nam funkcjonować wraz z początkiem 2020 roku sprawiła,  że organizacja eventów i spotkań firmowych w tradycyjnej formie była bardzo utrudniona. Zaistniała sytuacja wymagała od nas – jako agencji eventowej, a także ze strony naszych klientów niemałej elastyczności i kreatywności! Znaczna część z organizowanych przez nas wydarzeń została przeniesiona do trybu online – i mówiąc nieskromnie – z naprawdę dobrym skutkiem!

Dzięki korzystaniu z najnowszych technologii i możliwości wirtualnych spotkań, zorganizowaliśmy dla jednej z międzynarodowych korporacji cykl eko prelekcji online. Było ciekawie i interaktywnie!

Wirtualne spotkania online, to oprócz sporej dawki wiedzy, także możliwość integracji pracowników. Osoby pracujące w domu, które w obecnej sytuacji mają ze sobą ograniczony kontakt, mogą wreszcie zobaczyć się na żywo i oddać wspólnej dyskusji na angażujące tematy.

EKO EVENTY ONLINE – logistyka i technika

Podczas organizowanych przez nas eko eventów online korzystamy z różnego rodzaju platform umożliwiających wirtualne spotkania – Zoom, Webex, MS Teams i inne. Każdorazowo wybór odpowiedniej platformę dostosowujemy do potrzeb Klienta. Zapewniamy niezbędne materiały dla uczestników, które możemy dostarczyć przed warsztatami – bezpieczną przesyłką – do każdego z uczestników. Zapewniamy profesjonalną transmisję wydarzenia na żywo lub wcześniejsze nagranie eko eventu online. W razie potrzeby udostępniamy również własne łącze internetowe. 

Dodatkowo, realizujemy nagrania ze spotkania na użytek wewnętrzny klienta – gdyby, któremuś z zaproszonych uczestników nie udało się dotrzeć na warsztaty online.Dbamy o interaktywność – każdy z uczestników może na bieżąco zadawać pytania. Eko eventy online prowadzimy w języku polskim i angielskim lub każdym innym 🙂 – w zależności od zapotrzebowania grupy!

Jeśli temat eko eventów online jest Ci obcy, a chciałbyś zorganizować tego typy wydarzenie w Twojej firmie – zapraszamy do kontaktu! Doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Translate »