firmowy off road

Zimowy wyjazd incentive w Dolomitach

Strona główna Portfolio Zimowy wyjazd incentive w Dolomitach

Zimowy Incentive w Dolomitach

Profesjonalnie zaplanowany i zrealizowany wyjazd incentive to sprawdzone narzędzie motywacyjne oraz doskonała forma nagrodzenia najlepszych pracowników w przedsiębiorstwie. Jeden z naszych klientów zdecydował się na organizację wyjazdu typu incentive w okresie zimowym. A jak zima to narty! A jak narty to włoskie Dolomity! Była i kolacja na stoku, i wyścig psimi zaprzęgami, i niesamowita integracja grupy. Czego chcieć więcej?

WYJAZD FIRMOWY TYPU INCENTIVE – co to właściwie jest?

Słowo incentive (z. j. ang) oznacza zachętę, bodziec, pobudkę. Stąd incentive tour to nic innego, jak podróż motywacyjna. Wyjazdy typu incentive służą zatem motywowaniu do działania. Są chętnie wykorzystywanym narzędziem zarządzania w dużych korporacjach, ale coraz częściej zaczynają po nie również sięgać managerowie mniejszych firm. Aby incentive tour przyniosła zamierzony efekt, czyli zachęciła do osiągnięcia określonych celów – musi być zaskakująca i w normalnych warunkach nieosiągalna (niedostępna w biurach podróży i ciężka do zorganizowania we własnym zakresie). Osoba, która dostanie możliwość uczestniczenia w takim wyjeździe firmowym musi mieć poczucie, że bierze udział w czymś naprawdę wyjątkowym! 

TEAM BUILDING podczas firmowego wyjazdu incentive

Wyjazd firmowy typu incentive jest doskonałą okazją do team buildingu i zacieśniania więzi w grupie. Atrakcje, które proponujemy podczas wyjazdów motywacyjnych w większości są bardzo nietypowe i wyzwalające emocje, co już sprzyja integracji. Dodatkowo nasza agencja eventowa dba o to, aby zawsze w programie wyjazdu pojawiły się aktywności typowo team buildingowe, które oprócz dobrej zabawy przyniosą wymierne korzyści w firmie. Może to być, np. rozbudowana gra terenowa, która pozwoli na zidentyfikowanie mocnych i słabych stron pracowników. Mogą to być również krótkie zadania rywalizacyjne, które wskażą naturalnych liderów w grupie, a także działania wymagające współpracy i wykazania się określonymi kompetencjami miękkimi. Atrakcje każdorazowo dobieramy indywidualnie. Dlatego możesz być pewny, że organizując wyjazd motywacyjny z Bossa Nova Events będzie on skuteczny i „uszyty” na miarę Twoich potrzeb!