team building

Żeglarski team building

Strona główna Portfolio Żeglarski team building

Wspólne, firmowe żagle to według nas jedna z najlepszych form team buildingu. Po pierwsze dostarczają dużej dawki adrenaliny, a po drugie – uczą ogromnej dyscypliny i odpowiedzialności za powierzone zadanie. Morska przygoda, czyli team building na żaglach, może zintegrować nie tylko pracowników, ale również zarząd i kluczowych partnerów biznesowych. 

Team building – program integracji i budowania zespołu na żaglach 

W tym sezonie wielu naszych Klientów zdecydowało się wypłynąć na szerokie wody. Efekt tego rodzaju eventu firmowego to bardzo udana integracja. Co więcej z naszego doświadczenia wynika, że to doskonałe wsparcie firmy w budowaniu  efektywnie współpracującego zespołu. Wszyscy uczestnicy eventu firmowego, jakim był team-building żeglarski, mieli okazję nauczyć się poprawnie wiązać węzły, stawiać żagle na maszt i odczytywać komunikaty wysyłane alfabetem Morse’a. By jeszcze bardziej wprowadzić uczestników w marynistyczny klimat, cała załoga była ubrana zgodnie z motywem przewodnim. Team building na wodzie jest w pełni bezpieczny, ale owe bezpieczeństwo zapewnić może wyłącznie wiedza, profesjonalny zespół oraz zdrowy rozsądek – a Bossa Nova Events to wszystko zapewnia. 

Team building i integracja na żaglach – wiemy jak go zorganizować!

Najważniejsza jest współpraca pomiędzy uczestnikami rejsu firmowego – podczas wspólnego działania zacieśniają się więzi oraz wzajemna pomoc w osiągnięciu celu. Żeglarstwo wymaga współpracy. Wyznaczona załoga musi działać spójnie i wspólnie, tak aby jacht płynął zgodnie z planowanym kursem. To niewątpliwa zaleta wspólnych rejsów i tego rodzaju wyjazdów integracyjnych. Mocno ograniczona przestrzeń dodatkowo sprzyja budowaniu relacji między członkami grupy i wzmacnia współpracę zespołu. Rejs jest idealnym pomysłem na zorganizowaną firmową imprezę integracyjną dla pracowników, klientów oraz kontrahentów. Zintegrowany zespół przyniesie lepsze wyniki, szybciej dowiezie nawet najtrudniejszy projekt dla Klienta, bo pracuje bardziej produktywnie.