wyjazd konferencyjny

Wyjazd konferencyjny i szkolenie dla NCBiR

Strona główna Portfolio Wyjazd konferencyjny i szkolenie dla NCBiR

Wyjazd konferencyjno – szkoleniowy dla NCBiR

Dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zorganizowaliśmy wyjazd konferencyjny i szkolenia w przepięknym Pałacu Żelechów Spa & Wellness. Celem było zdobywanie specjalistycznej wiedzy oraz integracja uczestników. W ramach zajęć team buildingowych między szkoleniami, poprowadziliśmy dwie, angażujące gry na terenie obiektu. 

Agencja Bossa Nova Events była odpowiedzialna za kompleksowe zaplanowanie, organizację i realizację projektu – począwszy od wyboru przestrzeni eventowej, poprzez organizację noclegów dla uczestników, opracowanie programu integracyjnego, obsługę konferencji, na gadżetach wyjazdowych kończąc.

SZKOLENIE + TEAM BUILDING 

Dla Klienta bardzo istotne było, aby do programu wyjazdu typowo konferencyjnego włączyć elementy team buildingowe – integrujące zespół oraz pozwalające na relaks i regenerację uczestników między wykładami. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie dwóch, różnych gier terenowych, które wykorzystywały potencjał obiektu, zapewniły ruch na świeżym powietrzu oraz zaowocowały wzmocnieniem i budowaniem nowych więzi w zespołach.

Podczas jednej z gier terenowych odbyliśmy sentymentalną podróż do okresu PRL – czasów długich kolejek, produktów na kartki, zakupów w Pewexach, pierwszomajowych pochodów i propagandy. Ale także czasów większej beztroski i licznych absurdów, wywołujących uśmiech na twarzy. W okresie PRL aby coś zdobyć, same pieniądze często nie wystarczały – trzeba było mieć również parę innych rzeczy, jak np. szczęście, znajomości lub tzw. „plecy”! Wygrać mogła tylko ta drużyna, która wiedziała jak dobrze razem kombinować!

Druga przeprowadzona podczas wyjazdu gra stylizowana była na wizytę w opuszczonym, tajemniczym Forcie Boyard. Aby dotrzeć do ukrytego skarbu, uczestnicy musieli zmierzyć się z licznymi szyframi oraz łamigłówkami, a także przejść przez szereg konkurencji sprawnościowych. Zadanie nie było łatwe do wykonania! Trzeba było współpracować i obdarzyć zaufaniem innych członków zespołu. Grupa, której udało się to najlepiej mogła liczyć na zwycięstwo.   

WYJAZD INTEGRACYJNY – jak to zrobić?

Organizując integracyjne i team buildingowe wyjazdy firmowe bardzo ważny jest odpowiedni dobór aktywności. Aby przyniosły zamierzony efekt i zachęciły do wspólnej zabawy, należy dopasować je do specyfiki uczestników imprezy – wieku, płci czy rodzaju wykonywanej pracy. Warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom, którzy posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu tego typu wydarzeń. Agencja Bossa Nova Events ma na swoim koncie współpracę zarówno z niewielkimi, prywatnymi firmami, jak również z dużymi, międzynarodowymi korporacjami oraz instytucjami państwowymi. Oddając realizację wyjazdu integracyjnego w nasze ręce możecie być pewni, że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie, bezproblemowo i na najwyższym poziomie!