wyjazd firmowy

Wyjazd firmowy – Szklarska Poręba

Strona główna Portfolio Wyjazd firmowy – Szklarska Poręba

Aktywny wyjazd firmowy

Dolny Śląsk stanowi częsty cel organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych. Malownicze krajobrazy wprawiają w dobry nastrój, a sam rejon ma ogromny potencjał na organizację aktywności integracyjnych. Odwiedziny w Szklarskiej Porębie – mieście pod Szrenicą, pomiędzy Karkonoszami i Górami Izerskimi to również doskonała okazja do zwiedzania i podziwiania tamtejszej przyrody.

Sportowe emocje i dobra zabawa

Podczas czerwcowego wyjazdu firmowego, nasz nowy Klient postawił na integrację w sportowej formie. Dla 22-osobowej grupy zorganizowaliśmy totalnie kolorowy spływ kajakowy! Przed rozpoczęciem atrakcji, uczestnicy przeszli szkolenie z wykwalifikowanym instruktorem, a następnie wyruszyli w wodną trasę. Integracja w tej formie trwała 3 godziny i mimo chwilowych opadów deszczu, pracownicy firmy ukończyli spływ z ogromnym zadowoleniem i uśmiechem! Na końcu trasy, na uczestników czekał autokar, który bezpiecznie odwiózł ich do hotelu, gdzie następnie odbyła się integracyjna kolacja grillowa przy ognisku. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych!

Kluczem organizowanych przez Bossa Nova Events wyjazdów firmowych jest balans i połączenie aktywności team buildingowych z rozrywką i relaksem. Cały program wyjazdu firmowego musi zostać tak zbalansowany, aby każdy uczestnik poczuł się zintegrowany z grupą i zmotywowany do działania, ale też zrelaksowany. 

Jesteś zainteresowany organizacją wyjazdu firmowego dla swoich pracowników? Zgłoś się do nas, a przygotujemy specjalnie dopasowaną i spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy.