wyjazd firmowy

Wyjazd firmowy – najpiękniejsze zakątki Dolnego Śląska

Strona główna Portfolio Wyjazd firmowy – najpiękniejsze zakątki Dolnego Śląska

Wyjazd firmowy – najpiękniejsze zakątki Dolnego Śląska

Dolny Śląsk, leżący w południowo-zachodniej Polsce to kraina pełna niezwykłych miejsc, w których zorganizowaliśmy wiele eventów firmowych. Firmowe wyjazdy integracyjne, gry terenowe, team building – to tylko niektóre z nich. Jako agencja eventowa mamy w tym regionie już ulubione miejsca, gdzie zabieramy grupy firmowe na wyjazdy integracyjne. Za każdym razem organizując wyjazd w ten region odkrywamy coś nowego, coś jeszcze bardziej inspirującego. Tym razem naszą bazą wypadową był piękny hotel Lake Hill Resort & Spa – połączenie designu z luksusem i niezwykłą przyrodą. Hotel mieści się bowiem nad brzegiem malowniczego Zalewu Sosnówka, z widokiem na przepiękną panoramę Karkonoszy, od Śnieżki po Szrenicę. 

Kolacja firmowa w zamku na wyłączność grupy? Czemu nie!

Był to jeden z najciekawszych momentów podczas pobytu. Po drodze na szczyt, gdzie mieścił się zamek uczestnikom wyjazdu firmowego towarzyszyły przyśpiewki i mroczne historie związane z motywem przewodnim ich wyjazdu. Zorganizowaliśmy kolację firmową z lokalnym jedzeniem i trunkami, serwowaną przez tajemnicze postaci z średniowiecza. Na zamku brak stałej elektryczności, więc gdy zrobiło się ciemno, obsługa zadbała nie tylko o pochodnie, ale również o niesamowity klimat tego wieczoru! Kolacji towarzyszyły średniowieczne opowieści z Dolnego Śląska, popijane lokalnymi trunkami. Powrót do hotelu z pochodniami przez las był także jednym z tych momentów wyjazdu firmowego, które pozostają w pamięci uczestników jeszcze na długo! 

Miasto Wrocław – miasto ciekawych spotkań i wyjazdów firmowych

Wrocław – lubimy to niezwykłe miasto, jego zakamarki i atrakcje kulturalne. Stolica Dolnego Śląska cieszy się także zainteresowaniem wśród gości zagranicznych, dla których organizujemy wyjazdy firmowe. Oprócz Rynku, Panoramy Racławickiej czy Hali Stulecia, zabieramy grupy na wyjątkowe wycieczki rowerowe, podczas których odkrywają magię Wrocławia z ciekawymi przewodnikami, opowiadającymi historię miasta oraz jego legendy.

Dolny Śląsk to skarbnica inspiracji i niezwykłych miejsc dla firm eventowych takich jak nasza, które organizują wyjazdy integracyjne z elementami team builidingu.