Wigilia firmowa

Wigilia firmowa Backbase – w samym sercu Krakowa

Strona główna Portfolio Wigilia firmowa Backbase – w samym sercu Krakowa

Podsumowanie roku 2022 w firmie Backbase

Nasze świąteczne realizacje kończą się z mocnym przytupem. Zorganizowaliśmy wigilię firmową dla naszego stałego klienta – Backbase. Wigilia firmowa odbyła się w samym sercu Krakowa – zadbaliśmy o idealny zimowy klimat. Gale, jubileusze i wydarzenia firmowe organizowane przez Bossa Nova Events to eventy realizowane zgodnie ze sprecyzowanymi potrzebami każdego klienta. 

Wigilia firmowa w samym sercu Krakowa

Świąteczne imprezy firmowe mają swój wspaniały klimat, w szczególności gdy jednym z naszych pomysłów było zorganizowanie jej w Vienna Andel’s House. W hotelu z fantastycznym widokiem za oknem. Bardziej w Krakowie już chyba być się nie da, niż w hotelu zlokalizowanym zaraz przy starym budynku Dworca Głównego. Zaraz przy nim znajduje się plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, na którym znajduje się miejskie lodowisko, ogromna choinka i Jarmark Bożonarodzeniowy. Dzięki wspaniałej lokalizacji nasz świąteczny event firmowy nabrał jeszcze większej świątecznej aury. Wyjątkowych miejsc w Krakowie jest niewiele, trzeba wiedzieć gdzie ich szukać 🙂 

Świąteczna aranżacja jako dopełnienie wigilii firmowej

W naszej eventowej przestrzeni jedną z głównych ról odegrały dekoracje. W tym roku postawiliśmy na pachnące zielone gałęzie  połączone ze świątecznym ostrokrzewem. Kompozycje kwiatowe pełne zieleni i świątecznego zapachu bardzo wzbogacają eventową przestrzeń wydarzeń firmowych. To zdecydowany must have imprez o zdefiniowanym charakterze. Dekoracjom towarzyszyła ścianka do zdjęć z prezentami i choinką, przy której nasi goście mogli robić sobie zdjęcia na tle firmowego logo. Świątecznie zaaranżowana strefa chillout uzupełnia parkietową przestrzeń i jeśli któryś z uczestników musiał na chwilę zejść z  parkietu, miał możliwość odpoczynku w świątecznym, przytulnym kąciku. 

Gość specjalny wigilii firmowej – Św.Mikołaj jako DJ!

Na tym evencie nie mogło zabraknąć Mikołaja! To  postać uwielbiana przez wszystkich! Nie tylko uczestników naszych eventów firmowych. Podczas tego wydarzenia to właśnie Mikołaj rozkręcał całe towarzystwo! Tym razem skrył się za dj-ką i obsługując konsolę do grania rozgrzewał nasz parkiet do czerwoności! To dzięki niemu nasi uczestnicy Xmas Party bawili się do rana! Dzięki Mikołaju! Na Ciebie zawsze możemy liczyć 🙂 

Nasz team Bossa Nova Events może pochwalić się nietuzinkowymi eventami świątecznymi i nie tylko! Jeśli chcesz dołączyć do grupy najbardziej zadowolonych klientów napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na event o każdej tematyce. Zapraszamy do kontaktu oraz na nasze Social Media po więcej relacji z eventów firmowych.