gra terenowa integracja

Gra terenowa „Odkryj nieznane miejsce Krakowa” dla firmy Barwa

Strona główna Portfolio Gra terenowa „Odkryj nieznane miejsce Krakowa” dla firmy Barwa

Tajemnicza gra terenowa „Odkryj nieznane miejsce Krakowa” dla firmy Barwa

Gra terenowa, którą mieliśmy okazję zorganizować dla jednej z najstarszych krakowskich firm była pełna tajemnic, zagadek, wyzwań i łamigłówek! Wraz z grupą pracowników spędziliśmy czas na ekscytującym podążaniu śladami historii przedsiębiorstwa i odkrywaniu uroków Krakowa. Po drodze sprawdziliśmy nawet jeden z lokalnych escape room-ów! Zwieńczeniem zabawy była uroczysta kolacja z nagrodami i dyplomami dla wszystkich uczestników wydarzenia.

KRAKÓW JAKO IDEALNA SCENERIA DO GRY TERENOWEJ

O tym, że Kraków to miasto wyjątkowe nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Może być ono pięknym tłem firmowej gry terenowej. Trasa może wieść przez malownicze uliczki Starego Miasta albo tajemniczego Kazimierza. Zahaczać o wszystkim znane miejsca, jak Wzgórze Wawelskie i Sukiennice oraz mniej znane zakamarki miasta, jak. np. Zabłocie. A także zawierać w sobie wizyty w lokalnych atrakcjach – np. we wspomnianym wcześniej escape room’ie – tak, jak w przypadku gry organizowanej dla firmy Barwa. Gra terenowa może być również nietypową formą zwiedzania miasta. Agencja Bossa Nova Events jest ekspertem w tworzeniu tego typu programów! 

Grę terenową polecamy szczególnie firmom, którym zależy na team buildingu i integracji pracowników. Dzięki działaniom w grupach, uczestnicy mogą się lepiej poznać i zbudować między sobą więzi. Aktywności, które proponujemy, pozwalają na wykazanie się różnorodnymi umiejętnościami oraz cechami osobowości. A to z kolei pokazuje do jakiego rodzaju pracy czy obowiązków zawodowych mamy najlepsze predyspozycje. Taki team building polecany jest zarówno młodym i dopiero formującym się zespołom, jaki i grupom pracowników, którzy współpracują ze sobą już od dłuższego czasu, ale ich relacje wymagają odświeżenia. 

 UROCZYSTA KOLACJA & ROZDANIE NAGRÓD – podsumowanie team buildingu

Warto zadbać, aby gra terenowa miała odpowiednie zakończenie, a wszyscy uczestnicy zabawy zostali docenieni i nagrodzeni. W przypadku firmy Barwa ukoronowaniem całodziennych zmagań była uroczysta kolacja, podczas której pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz mieli dodatkowy czas na wspólne rozmowy i integrację. Takie doświadczenia zbliżają do siebie ludzi, budują silne i efektywne zespoły i zdecydowanie poprawiają atmosferę w miejscu pracy.