świąteczny event online

Świąteczne integracje online – nowa rzeczywistość w Twojej firmie!

Strona główna Portfolio Świąteczne integracje online – nowa rzeczywistość w Twojej firmie!

Świąteczne integracje online – nowa rzeczywistość w Twojej firmie!

Grudzień to dla nas zawsze bardzo intensywny okres ze względu na organizację świątecznych spotkań wigilijnych oraz firmowych gali dla naszych Klientów. W tym roku przyszło nam się zmierzyć z zupełnie inną, wirtualną rzeczywistością. Tym razem zorganizowaliśmy kilka nowych eventów, dostosowanych do obecnych czasów – dwie świąteczne integracje online dla naszego nowego Klienta z branży produkcyjnej.

W Bossa Nova Events zawsze staramy się stworzyć event szyty na miarę potrzeb naszych Klientów. W tym przypadku dostaliśmy jasne wytyczne od Klienta – ma być świątecznie, zabawnie, a przede wszystkim pracownicy mają poczuć się jak na prawdziwej integracji, tak jakby byli w jednym pomieszczeniu.

Zorganizowaliśmy dwa spotkania: świąteczny Escape Room „Uratuj Święta” oraz grę „Winter Challange”, a wcześniej przygotowaliśmy świąteczne zestawy prezentowe, które uczestnicy otrzymali przed eventem. Boxy prezentowe były jednym z elementów eventu – zadbaliśmy o personalizowane pudełka oraz elementy dopasowane do zainteresowań i upodobań pracowników z humorystycznym akcentem ?

WIRTUALNY ESCAPE ROOM

Podczas świątecznego Escape Roomu, pracownicy firmy mogli odkryć pilnie strzeżone tajemnice pokoju Św. Mikołaja. Uczestnicy zostali połączeni online z prawdziwym pokojem w którym znajdował się nasz animator z kamerą, kierowali jego ruchami i odkrywali kolejne ukryte elementy pokoju, tak jakby byli w środku. 

Celem gry było odnalezienie kilkunastu ukrytych puzzli i ułożenie ich w odpowiedniej kolejności. Całej grupie udało się zakończyć grę przed czasem i uratować Święta! Integracja była prowadzona w języku angielskim i połączyła pracowników z kilkunastu europejskich krajów. Jak zawsze stanęliśmy na wysokości zadania i mimo różnic międzykulturowych udało nam się zintegrować grupę, która przy okazji bawiła się wybitnie!

ŚWIĄTECZNA INTEGRACJA WINTER CHALLENGE

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiego przedstawienia naszych świątecznych animatorów oraz podzielenia się wrażeniami po otrzymaniu świątecznych zestawów prezentowych – boxy zrobiły duże wrażenie☺

Następnie grupa została podzielona na kilka mniejszych i spotkała się w specjalnie dedykowanych pokojach online przy różnych aktywnościach:

● Koło fortuny nawiązujące do świątecznych tradycji.

● Familiada w świątecznym klimacie. Oczywiście nie mogło zabraknąć kultowych żartów Karola ?

● Teleturniej w którym uczestnicy musieli ułożyć hasła z rozrzuconych liter, aby otrzymać unikatowy przepis na świąteczne pierniczki. 

● Połączyliśmy się z pokojem Św. Mikołaja, który pozostawił spory bałagan do posprzątania! Uczestnicy musieli nawigować naszego animatora i pomóc mu w znalezieniu wszystkich elementów potrzebnych do uruchomienia sań, aby ocalić Święta.

● Świąteczny quiz wiedzy !

Nasza ekipa czuwała również nad prawidłowym przebiegiem gry oraz koordynowała przejścia pomiędzy wirtualnymi pokojami. Scenariusz został idealnie dopasowany do potrzeby grupy i całość eventu pozwoliła pracownikom poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę!

Chciałbyś zorganizować firmową integrację online? Napisz do Nas, przygotujemy spersonalizowaną ofertę, napiszemy scenariusz i przygotujemy layout gry idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i profilu Twojej firmy.