piknik firmowy

Piknik firmowy – Summer Barbecue 2019

Strona główna Portfolio Piknik firmowy – Summer Barbecue 2019

Summer Barbecue 2019

Lato w tym roku obfituje u nas w ciekawe projekty plenerowe, a szczególnie w pełne kolorów i rodzinnej atmosfery pikniki firmowe. Tym razem przychodzimy do Was z krótką fotorelacją ze zorganizowanego przez nas ostatnio pikniku firmowego Summer Barbecue. Jest to realizacja przygotowana dla jednego z naszych międzynarodowych klientów z siedzibą w Krakowie. Naszym głównym celem było zintegrowanie pracowników wraz z rodzinami i odwzorowanie rodzinnej atmosfery, która sprzyja organizowanym po przyjacielsku imprezom w stylu barbecue.

PIKNIKI FIRMOWE JAKO IDEALNA FORMA INTEGRACJI PRACOWNIKÓW

Wiosna, lato, a nawet początek jesieni to idealne pory roku na przygotowanie integracji pracowników w formie pikników firmowych i rodzinnych. Pracodawcy coraz częściej decydują się na tego typu formę integracji. Nic w tym dziwnego, bowiem powierzając organizację eventów plenerowych w ręce specjalistów, efekty często przechodzą nawet najśmielsze oczekiwania. Organizujemy tego rodzaju imprezy firmowe, podczas których oprócz wypoczynku goście otrzymują porządną dawkę radości, aktywności i sportowej rywalizacji! 

Dobra energia organizowanych wydarzeń sprawia, że uczestnicy doskonale bawią się na naszych realizacjach. Proponujemy ciekawe, oryginalne pomysły, często w duchu ekologii i zdrowego trybu życia. Nasze atrakcje są zawsze idealnie dopasowane do grupy docelowej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Pikniki firmowe to idealna okazja do nieformalnych spotkań pracowników i ich rodzin. Zapewniamy nie tylko oryginalny pomysł, ale także kompleksową organizację.

PIKNIK FIRMOWY – również dla całych rodzin

Zorganizowanie pikniku firmowego i zaproszenie nie tylko pracowników, a ich całych rodzin gwarantuje integrację na zupełnie innym poziomie niż ma to miejsce w przypadku organizowanych w tradycyjny sposób integracji firmowych. Efekt ten jest w zasadzie nieosiągalny na co dzień w przestrzeni biurowej. Nawiązanie przyjacielskich relacji pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny wpływa później pozytywnie na funkcjonowanie pracowników w ramach codziennych obowiązków zawodowych

Poprzez realizację tego typu pikników rodzinnych budujemy pozytywny wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy, który dba o swoich pracowników i ich komfort w codziennym życiu.

JAK PRZYGOTOWAĆ PIKNIK FIRMOWY?

Organizowane dla naszych klientów pikniki firmowe i wszelkiego rodzaju inne imprezy plenerowe to spore wyzwanie. Często podczas tego typu eventów firmowych ilość biorących w nich udział osób powoduje, że planowanie trzeba rozpocząć nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Drugim elementem, który wpływa na trudności w organizacji plenerowych imprez firmowych są warunki pogodowe. Nie zawsze bowiem możemy liczyć na piękną słoneczną pogodę. Letnie, zmienne warunki atmosferyczne mogą być dla organizatorów nie lada wyzwaniem. Poczucie bezpieczeństwa podczas pikniku firmowego to bardzo ważny element, który bezpośrednio przekłada się na wynik finalny spotkania. Dlatego też warto powierzyć organizację pikników plenerowych lub innych imprez firmowych specjalistom. Bossa Nova Events posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji tego typu eventów. Zapewniamy wielokrotnie przetestowane, różnego rodzaju rozwiązania, które pozwolą cieszyć się eventem plenerowym bez względu na warunki pogodowe i inne nieprzewidziane sytuacje!