organizacja imprez sportowych

POLAND BUSINESS RUN – pobiegniesz, pomożesz!

Strona główna Portfolio POLAND BUSINESS RUN – pobiegniesz, pomożesz!

Poland Business Run – pobiegniesz, pomożesz!

Poland Business Run, czyli bieg charytatywny na rzecz osób z niepełnosprawnościami ruchu, funkcjonuje już od 2012 roku i ma miano jednej z największych i najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce. We wrześniu mieliśmy okazję współorganizować jubileuszowy event inicjatywy PBR, który wspominamy z ogromnym uśmiechem na twarzy! Takie inicjatywy są bliskie misji i wizji naszej agencji. Dziękujemy całemu PBR za zaufanie nam podczas organizacji tej jubileuszowej edycji – jako uczestnicy biegu, wiedzieliśmy co powinno znaleźć się na stracie i mecie! Za co był odpowiedzialny team Bossa Nova Events? Już tłumaczymy! 

Plenerowy event, który ma ogromną moc!

Na czym polega całe przedsięwzięcie? Drużyny biegaczy firmowych w Polsce i za granicą spotykają się w jednym miejscu i biegną, aby pomóc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu. Poland Business Run to nie tylko bieg, ale bardzo pozytywne wrażenia pełne dobrej zabawy i dużej dawki endorfin. Edycja 2021 była tym bardziej wyjątkowa, że ​​obchodziliśmy 10. rocznicę tego wydarzenia, a my mogliśmy dołożyć swoją kreatywną cegiełkę do tego wspaniałego eventu. Już od początku współpracy, wspólnie z organizatorami PBR chcieliśmy stworzyć strefę, która zachęci uczestników oraz ich rodziny to spędzenia z nami całego dnia. Dziś każda marka ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Pragnie ona podzielić się swoją narracją, aby przyciągnąć uwagę uczestników. Dokładnie taką historię ma PBR – postanowiliśmy zaprojektować elementy, które będą wyrazem celebracji 10 edycji biegu. Niezależnie od tego, czy firma skupia się na działaniach zgodnych z wytycznymi ESG, budowaniu marki pracodawcy, podkreślaniu działalności na rzecz lokalnych społeczności czy koncentruje się na innowacyjności i postępie technologicznym, storytelling pozwala przekazać wartości, pasję i cele, tworząc autentyczne i emocjonalne połączenie z odbiorcami.

Spotkajmy się na jubileuszowej mecie!

Jako agencja eventowa byliśmy odpowiedzialni za stworzenie całej koncepcji finałowego pikniku na mecie, do którego dołączyło łącznie kilka tysięcy osób! Całe wydarzenie było transmitowane na żywo w mediach społecznościowych, w których obserwowały nas setki osób z całego świata. Dużo atrakcji dla biegaczy, rozbudowana strefa chillout, w której mogli odpocząć po biegach, zajęcia sportowe ze znanymi osobami, a także duża strefa gastronomiczna. Na evencie nie zabrakło charakterystycznej foto ścianki z podium, z której zdjęcia okrążyły cały internet, a teren zielony wokół Hali Cracovii zdominowały setki kolorowych, powiewających na wietrze wstążek. Atmosferę podgrzewały hity muzyczne prosto od DJ i oczywiście… niezastąpiona energia uczestników wydarzenia! Całe wydarzenie poprowadził niezastąpiony Maciej Kurzajewski.