festiwal

Festiwal w Sieradzu – OPEN HAIR FESTIVAL 2023

Strona główna Portfolio Festiwal w Sieradzu – OPEN HAIR FESTIVAL 2023

OPEN HAIR FESTIVAL 2023 – kolejna edycja festiwalu za nami!

Kolejna edycja  Open Hair Festival w Sieradzu za nami! To eventowa podróż w świat muzyki i rozrywki! Trzy dni pełne muzyki, inspirujących spotkań, sztuki i niezapomnianych chwil, które po raz drugi mieliśmy okazję współorganizować  razem z Miastem Sieradz. Dziękujemy za zaufanie.

Open Hair Festiwal to cykliczna impreza, która odbywa się w Sieradzu. Na kilka dni miasto zmienia się w plenerowe, wielowymiarowe wydarzenie – koncerty, pokazy mody, spotkania z gwiazdami, fryzjerami, stylistami i projektantami. Całe wydarzenie związane jest z postacią wybitnego fryzjera i artysty Antoine Cierplikowskiego. To wybitny wizjoner i jeden z pierwszych stylistów, którzy kreowali wizerunek największych gwiazd swoich czasów. 

Trzy dni pełne inspirujących wydarzeń i muzyki – festiwal z Bossa Nova Events!

Festiwal rozpoczął się spotkaniem w strefie chill-out na Wzgórzu Zamkowym. Tam również pojawiła się niezwykła wystawa fotografii Antoine’a Cierplikowskiego, dzięki której przenieśliśmy się w czasie do magicznych miejsc i momentów. Na wieczornej scenie muzycznej pojawił się m.in Sidney Polak.

Drugiego dnia sieradzki Rynek tętnił życiem! W strefie MeetMe gościliśmy m.in Weronikę Kaniewską, która opowiedziała o swojej karierze w modelingu i wyzwaniach. Mieliśmy okazję podziwiać pokazy młodych projektantów z ASP Łódź oraz Politechniki Łódzkiej. Na scenie artystycznej gwiazdą wieczoru był nocny pokaz mody Mariusza Przybylskiego. Było zjawiskowo… wszystkich zachwyciły stroje, oprawa wizualna i muzyczna tego pokazu. Na koniec wyczekiwany przez publiczność koncert Grubsona oraz T.Love. 

Trzeciego dnia Rynek w Sieradzu stał się centrum aktywności, każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Gra terenowa “Powroty jutra” przeniosła nas w czasie i przestrzeni – wcieliliśmy się w rolę podróżników odkrywając tajemnice życiorysu Antoine’a Cierplikowskiego. Na uczestników czekał fascynujący szereg zagadek, które prowadziły przez zakamarki miasta odkrywając kolejne fragmenty historii. Ponownie spotkaliśmy się w strefie MeetMe m.in z Maks Behr i porozmawialiśmy o czerpaniu inspiracji, przyjemności w pracy oraz poszukiwaniu siebie. Festiwal zakończyliśmy koncertowo –  na scenie gościliśmy Renatę Przemyk, Igora Herbuta, Czesława Mozila oraz Skubasa. Za idealne poprowadzenie imprezy odpowiadali Maja Hyży i Conrado Moreno.

Bossa Nova Events – tworzymy festiwalowe emocje!

Sieradz dziękujemy i do zobaczenia za rok! Organizowane przez nas koncerty i festiwale oferują niezapomniane doznania artystyczne oraz tworzą atmosferę pełną energii i ekscytacji. Od największych festiwali muzycznych, które przyciągają tłumy entuzjastów z całego świata, po kameralne imprezy plenerowe, które łączą lokalne społeczności, organizacja festiwali to sztuka w najwyższym wydaniu. Dzięki naszej wiedzy, pasji i zaangażowaniu, zapewnimy niezapomniane doznania dla Twojej publiczności – mamy w tym doświadczenie. Napisz do nas!

Zobacz film z tego wydarzenia festiwalowego: https://www.facebook.com/bossanovaevents/videos/328459743267895