wyjazd firmowy

Nadmorski Team Building – wyjazd firmowy z Bossa Nova Events

Strona główna Portfolio Nadmorski Team Building – wyjazd firmowy z Bossa Nova Events

Nadmorski Team Building – wyjazd firmowy z Bossa Nova Events

W tym roku organizowane przez nas wyjazdy firmowe – z wiadomych względów – odbywają się raczej, w kameralnym gronie pracowników. Właśnie zakończyliśmy pełen wrażeń event firmowy nad polskim morzem. Dla naszego nowego Klienta przygotowaliśmy Team Building pełen przygód i nadmorskich klimatów! W ramach pełnego aktywności programu, zaproponowaliśmy pobyt w pięknym miejscu jakim jest Rosevia Resort & Spa.

NADMORSKI WYJAZD FIRMOWY

Rosevia Resort & SPA to nasza najnowsza propozycja hotelowa na mapie eventowej Polski. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatni nasz event w tym pięknym miejscu! Nasi Klienci mogą tam cieszyć się prawdziwą beztroską, czerpiąc radość z bliskości natury i ekologii. Obiekt usytuowany jest na najdalej wysuniętym na północ obszarze Polski – to właśnie tu zaczyna się morze! Doskonała lokalizacja na urokliwym i niezwykle malowniczym klifie Przylądka Rozewie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, dyskretna i zaciszna atmosfera w połączeniu z bogatym wyborem atrakcji tworzą niezwykłą aurę całego hotelu.

AKTYWNY TEAM BUILDING NAD MORZEM

W trakcie całego wyjazdu firmowego nie zabrakło wielu, urozmaiconych zajęć Team Building i aktywności plenerowych. Zaprosiliśmy uczestników m.in do pełnej adrenaliny gry terenowej z elementami paintballu. Uczestnicy podzieleni na grupy dzielnie walczyli o kolejne trofea przeciskając się przez stare samochody, autobusy i maszyny, które były jednym z najciekawszych elementów całej gry. Nie zabrakło wielu emocji, adrenaliny i przede wszystkim mnóstwa ciekawych obserwacji podczas zajęć grupowych. I tym razem, spośród aktywnych zespołów wyłoniło się kilku nowych liderów.  O to bowiem chodzi w skutecznym team buildingu!

Po fizycznych zmaganiach na świeżym powietrzu zaprosiliśmy grupę na lokalny obiad z widokiem na samo morze. Po naładowaniu baterii i zebraniu nowych sił, wyruszyliśmy na spacer brzegiem morza prosto do hotelu, gdzie już trwały przygotowania do wieczornej imprezy firmowej.

WYJAZD FIRMOWY – POŁĄCZENIE PRZYJEMNEGO Z POŻYTECZNYM

Kluczem organizowanych przez Bossa Nova Events wyjazdów firmowych jest balans i połączenie aktywności Team Building z rozrywką i relaksem. Odpowiednio dobrane zajęcia Team Building pozwolą Klientowi wypracować założone kwestie, osiągnąć cele zespołowe czy wyłonić nowych liderów w podzespołach. Cały program wyjazdu firmowego musi zostać tak zbalansowany, aby każdy uczestnik poczuł się zintegrowany z grupą i zmotywowany do działania, ale też zrelaksowany. Jeśli w pierwszy wieczór stawiamy na Team Building w ramach wieczornego quizu firmowego, drugiego dnia skupmy się na aktywnościach fizycznych i wieczornym relaksie. Kluczem do udanego wyjazdu firmowego jest jego odpowiednia organizacja, która z kolei wynika z wieloletniego doświadczenia w organizowaniu tego typu eventów. Program takiego wyjazdu powinien być odpowiednio dopasowany do celów, które chcemy osiągnąć oraz do preferencji i specyfiki grupy. 

Jesteś zainteresowany organizacją wyjazdu firmowego dla swoich pracowników? Zgłoś się do nas, a przygotujemy specjalnie dopasowaną i spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy.