wyjazd firmowy

LWÓW – idealne miasto na wyjazd firmowy

Strona główna Portfolio LWÓW – idealne miasto na wyjazd firmowy

LWÓW – idealne miasto na wyjazd firmowy

„Wyjazd przygoda” – tak z czystym sumieniem możemy powiedzieć o wyjazdowym evencie firmowym, zorganizowanym przy wsparciu Convention Bureau we Lwowie. Emocji było co nie miara: uczestnicy mieli okazję wziąć udział w niezwykłej grze terenowej po najbardziej ukrytych knajpach w mieście (do których dotrzeć mogą tylko wtajemniczeni), mogli odwiedzić najważniejsze atrakcje Lwowa, oddać się relaksowi w jednym z najlepszych hoteli w mieście oraz odkryć smaki tamtejszej niezwykłej kuchni! To nietypowa destynacja na wyjazd firmowy, ale bardzo oryginalna i niezapomniana dla grup – sprawdziliśmy i potwierdzamy!

DETEKTYWISTYCZNA GRA MIEJSKA – pomysł na nietypowy team building i integrację dla grup

Lwów to doskonała destynacja wyjazdu firmowego oraz wspaniała sceneria gry terenowej. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc Ukrainy – blisko polskiej granicy, więc można się tam udać nawet na weekend. Miasto posiada niezwykły klimat, bogatą historię i ogromną liczbę zabytków. Ten potencjał trzeba było wykorzystać! Convention Bureau we Lwowie przygotowało dla nas detektywistyczną grę miejską z latarnikiem lwowskim w roli głównej. Zabawa odbywała się w późnych godzinach wieczornych, co dodawało jej tajemniczego charakteru. Uczestnicy, podzieleni na grupy, musieli odnaleźć ukryte miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni! Było to bardzo nietypowe zwiedzanie miasta z elementami integracji i team buildingu, podczas którego osoby biorące w nim udział mogły wykazać się sprytem, odwagą i umiejętnością współpracy w grupie. Uczestnicy poznali najciekawsze historie i elementy miasta, wczuwając się w rolę w nietypowej scenerii. 

LWÓW – wizyta w operze obowiązkowo!

Wyjazd firmowy nie może obejść się bez wyjątkowych atrakcji, które zapadną w pamięć uczestników na długi czas. Jedną z takich propozycji może być wizyta w Operze Lwowskiej. To obok Cmentarza Obrońców Lwowa jeden z największych symboli miasta. Budynek został zaprojektowany przez profesora Zygmunta Gorgolewskiego i po dziś dzień zachwyca kunsztem architektonicznym. Do tego bogaty repertuar spektakli i artyści prezentujący najwyższy światowy poziom. Każdy, kto odwiedza Lwów po prostu musi tego doświadczyć!

NAJLEPSZE HOTELE w mieście na wyjazd firmowy typu incentive

Zagraniczny wyjazd firmowy często traktowany jest jako nagroda dla najlepszych pracowników. Taki wyjazd musi być zatem inny niż wszystkie i wywierać duże wrażenie na jego uczestnikach. Organizując incentive tour należy wybierać nietuzinkowe atrakcje oraz najlepsze hotele – gwarantujące efekt WOW. Nasza agencja eventowa ma kilka sprawdzonych propozycji hoteli we Lwowie – idealnych na wyjazd firmowy typu incentive: Grand Hotel Lviv Luxury & Spa – 5*, Citadel Inn Hotel & Resort – 5*, BANKHOTEL – 5*, Vintage Boutique Hotel – 4*, Gruner Lviv Boutique Hotel – 4*

RESTAURACJE & PUBY, które koniecznie musisz odwiedzić podczas wyjazdu firmowego we Lwowie

Ważnym elementem wyjazdu firmowego są doznania kulinarne. Lwów ma wiele do zaoferowania w tym zakresie. My szczególnie polecamy kilka miejsc, które na pewno nie zawiodą naszych kubków smakowych, a dodatkowo zaserwują mnóstwo atrakcji:

Restauracja Pravda – a właściwie Teatr Piwa, to trzypoziomowa kamienica, w której bardzo dużo się dzieje! Na najniższych kondygnacjach browar warzy swój autorski złoty trunek, który następnie można nabyć w sklepiku na wyższym piętrze lub spożyć na miejscu w knajpie na najwyższej kondygnacji. Wieczorami rozbrzmiewa tu muzyka na żywo w wykonaniu znanej w całym Lwowie Orkiestry Dętej „PRAVDA”. 

Restauracja Baczewskich – uznawana jest za jedną z najlepszych w całym mieście, a śniadanie tutaj to po prostu obowiązek – serwowane w oranżerii z mnóstwem żywych roślin i śpiewem płatków w tle! Restauracja zachwyca przedwojennym klimatem – pięknym wystrojem, przedwojenną polską muzyką płynącą z głośników i obsługą, która mówi w języku polskim.

Restauracja Kryjówka – to niebanalna restauracja, do której nie tak łatwo trafić! Wejście nie posiada żadnych oznaczeń. Gdy uda nam się je w końcu odnaleźć, przywita nas żołnierz z bronią w ręku. Aby wejść do środka trzeba podać hasło! Jeśli je znamy, żołnierz nas przepuści, a następnie poprosi o wypicie kieliszka ukraińskiego alkoholu – medowuchy. Dopiero gdy zaliczymy to wyzwanie możemy udać się dalej. Wnętrza restauracji są niczym kadry wyrwane z wojennego filmu. W ukrytym podwórku można podziwiać całe centrum dowodzenia! W tej scenerii odkrywanie smaków Lwowa to istna przygoda!