event firmowy

Event firmowy dla ArcelorMittal – letnie Igrzyska Olimpijskie

Strona główna Portfolio Event firmowy dla ArcelorMittal – letnie Igrzyska Olimpijskie

Letnie Igrzyska Olimpijskie dla firmy ArcelorMittal

Imprezy sportowe to doskonała forma eventu firmowego i aktywności integracyjnych pracowników. Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwalają ukrywane za biurkiem emocje i pozwalają poznać się na nowo. 

W tym roku nasz stały klient zdecydował się na taką właśnie formę integracji swoich pracowników. Hala Sportowa Hutnik w Krakowie zamieniła się w przestrzeń firmowych, Letnich Igrzysk Olimpijskich. Zorganizowaliśmy grecką olimpiadę podczas której uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w kilku sportowych konkurencjach. Każdy mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i przyczynić się do zwycięstwa zespołu. Różnorodność konkurencji nikomu nie pozwoliła się nudzić. Jak zwykle było dużo zdrowej rywalizacji i bardzo dobrej zabawy!

JAKIE RODZAJE EVENTÓW SPORTOWYCH ORGANIZUJEMY ? 

Do najpopularniejszych form eventów sportowych organizowanych przez Bossa Nova Events należą wszelkiego rodzaju turnieje sportowe, letnie i zimowe igrzyska olimpijskie, turnieje piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Organizujemy także bardziej niecodzienne wyprawy i wyścigi offroadowe, spływy kajakowe i raftingi. Sporty wodne? Nie ma sprawy! Zapraszamy do fotorelacji z ostatniego team-buildingu organizowanego nad polskim morzem, gdzie nie zabrakło lekcji windsurfingu, kitesurfingu, siatkówki plażowej i innych emocjonujących sportów wodnych! 

Nasze wieloletnie doświadczenie i baza obiektów – sportowych i nie tylko, pozwala nam przeprowadzić event sportowy tak naprawdę na terenie całej Polski. Mogą odbywać się one zarówno w dedykowanych obiektach sportowych, jak również na terenach hotelowych czy w siedzibie klienta, zarówno plenerowo jak i wewnątrz budynków! Elementem każdej zorganizowanej przez nas imprezy sportowej dla pracowników jest odpowiedni branding. Zadbamy o najmniejsze szczegóły: od oprawy muzycznej, sędziowskiej i komentatorskiej do gadżetów sportowych i nagród z logotypem Państwa firmy! 

DLACZEGO SPORTOWY TEAM BUILDING TAK DOBRZE SIĘ SPRAWDZA? 

Obecnie wielu pracodawców stawia na aktywną integrację, angażując pracowników we wspólne konkurencje i sportowe zajęcia. Nasze doświadczenie i szeroki wachlarz imprez sportowych i team-buildingowych pozwala na odpowiednie dopasowanie zajęć i tym samym zbudowanie pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami. 

Imprezy sportowe to doskonałe rozwiązanie i narzędzie promocji firm i integracji swoich pracowników. Dzięki tego typu realizacji możemy pomóc naszym pracownikom w pozbyciu się nagromadzonego stresu, z którym spotykają się na co dzień i sięgnięciu po nową dawkę energii, którą dają uwolnione w trakcie eventu sportowego endorfiny. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zorganizowaniem imprezy sportowej dla swoich pracowników, skontaktuj się z Bossa Nova Events i porozmawiaj ze specjalistami w tej dziedzinie!