piknik firmowy

Kolorowy piknik firmowy wśród skałek – Brandysówka

Strona główna Portfolio Kolorowy piknik firmowy wśród skałek – Brandysówka

Lato minęło nam głównie na kompleksowej organizacji pikników firmowych. Z wielką chęcią i sentymentem wracamy do naszych letnich, ciepłych realizacji! To dla nas wspaniałe wspomnienia i inspiracja do tworzenia kolejnych, kreatywnych scenariuszy, letnich realizacji firmowych! Piknik firmowy organizowany przez Bossa Nova Events team to zawsze poza wypoczynkiem porządna dawka radości, aktywności i sportowej rywalizacji!

PIKNIK FIRMOWY – idealne miejsce na event w plenerze

Kraków ma wiele miejsc, w których można zorganizować tego typu event firmowy. Jednym z naszych ulubionych miejsc do organizacji takich atrakcji już od lat jest Brandysówka w Dolinie Będkowskiej – największej i zdaje się, że najpiękniejszej z dolin Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Piknik firmowy – Poznań, jakie obiekty wybrać? To zależy jak dużo będzie uczestników. Naprawdę duże grupy można zmieścić nad jeziorem Maltańskim. Piknik firmowy – Warszawa, gdzie go zorganizować? Warszawa posiada wiele pięknych zielonych terenów, które są doskonałym miejscem na imprezy typu piknik firmowy. Pierwszym miejscem, które przychodzi do głowy są łazienki królewskie. Ale to nie jedyna lokalizacja –  jest też Agrykola czy Park Lotników.  Piknik firmowy pod Warszawą? Dla firm, które chcą zorganizować piknik firmowy i potrzebują jednocześnie miejsca noclegowego, aglomeracja warszawska również wiele ma do zaoferowania. Lata naszego doświadczenia pozwoliły nam zebrać całą bazę lokalizacji eventowych, w każdym zakątku Polski i nie tylko!

PIKNIK FIRMOWY – organizacja od podstaw

Dobra energia i profesjonalne przygotowanie naszych eventów po raz kolejny sprawiła, że uczestnicy bawili się doskonale. Piknik firmowy to duże przedsięwzięcie, które trzeba odpowiednio zaplanować. Dlatego warto zaufać specjalistom w tej dziedzinie! Planowanie eventu często dobrze jest zacząć nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem ze względu na duże zainteresowanie najciekawszymi plenerowymi lokalizacjami. Cały szereg zrealizowanych wydarzeń pozwolił zbudować nam całą bazę lokalizacji idealnych pod letnie realizacje, ale nie tylko! Warto podkreślić, że wybór odpowiedniego miejsca, dostosowanie atrakcji do wieku i potrzeb uczestników oraz sprawna komunikacja przyczyniają się do sukcesu wydarzenia. 

O tym, na czym polega organizacja pikniku firmowego od podstaw pisaliśmy już: https://bossa-nova-events.pl/summer-barbecue-piknik-firmowy-event-plenerowy/ – zachęcamy do zapoznania się z artykułem! Jednym z najbardziej kluczowych elementów pozwalających przenieść piknik firmowy na wyższy “level” jest dobranie odpowiedniej, oryginalnej lokalizacji. Dobrze dobrane miejsce pikniku firmowego lub innego eventu plenerowego otwiera nam niekiedy automatycznie cały szereg możliwości jeśli chodzi o atrakcje dla uczestników. Jednym z takich miejsc jest Brandysówka w zapierającej dech w piersiach Dolinie Będkowskiej, do której zawsze wracamy z pełnym zaufaniem i masą nowych pomysłów!

BRANDYSÓWKA – urokliwe miejsce w sercu Doliny Będkowskiej

Na niepowtarzalny klimat tego miejsca składa się bajkowy krajobraz zamknięty między zboczami doliny, melodia potoku z akompaniamentem świerszczy i szumem pobliskiego wodospadu, czy wreszcie harmonia zapachów leśnej głuszy. Będkowska to największa, a być może i najpiękniejsza z dolin Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Posiada unikalne walory estetyczno-krajobrazowe (skałki wapienne, rzeka, lasy, łąki, wodospad, jaskinie), przyrodnicze, geologiczne, a także historyczne (związana z Brandysówką historia polskiego taternictwa, okopy po bitwie z czasów 2-ej WŚ, resztki grodziska z XII w.). Przebiegają przez nią szlaki turystyki pieszej, rowerowej oraz edukacyjnej (Jaskiniowa DolinaMałopolski Szlak GeoturystycznySzlak Warowni Jurajskich).

ATRAKCJE EVENTOWE SZYTE NA MIARĘ 

W tym sezonie ponownie zaproponowaliśmy ciekawe, oryginalne pomysły, najczęściej w duchu ekologii i zdrowego trybu życia. Dla naszego stałego klienta, który zdecydował się zorganizować swój event firmowy w Dolinie Będkowskiej oprócz profesjonalnych lekcji wspinaczki przygotowaliśmy również wersję bardziej bezpieczną – ruchomą mobilną ściankę wspinaczkową, dzięki czemu, zainspirowane dorosłymi wspinaczami dzieci, podczas pikniku rodzinnego miały również możliwość spróbowania swoich sił we wspinaczce skałkowej! Wśród atrakcji nie zabrakło również gry terenowej w okolicznym terenie leśnym, festiwalu kolorów i wielu innych niezapomnianych momentów! 

Wszystkie zorganizowane przez nas pikniki firmowego przygotowujemy w duchu ekologii i zasady zero waste. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wdrożonych przez nas praktykach, śledź nasze portfolio, w którym niebawem ukaże się artykuł na ten temat. Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem pikniku firmowego w swojej firmie – zaufaj specjalistom i skontaktuj się z nami!