impreza firmowa

Jubileuszowa impreza firmowa w marynarskim stylu

Strona główna Portfolio Jubileuszowa impreza firmowa w marynarskim stylu

W listopadzie 2019 roku, z okazji 2-lecia działalności naszego klienta, wyruszyliśmy w piękny rejs! Towarzyszyła nam grupa 80 nieustraszonych marynarzy! Było uroczyste wystąpienie podsumowujące i zapowiedź działań na kolejny rok, emocjonująca gra indoorowa „Morskie Opowieści”, doskonała muzyka i szaaalone tańce! Jubileusz nie mógł odbyć się oczywiście bez pysznego tortu! Szczęśliwie nikt nie wypadł za burtę i nasz statek dobił do portu w bardzo późnych godzinach nocnych…

TEMATYCZNY JUBILEUSZ FIRMOWY

To była naprawdę fantastyczna impreza firmowa. Nasza agencja eventowa zadbała o najmniejsze szczegóły, aby stworzyć marynarski klimat. Byliśmy odpowiedzialni za tematyczne dekoracje przestrzeni eventowej, organizację żeglarskich atrakcji, tematyczne elementy stroju dla obsługi i uczestników, materiały graficzne i elementy techniczne nawiązujące do motywu przewodniego imprezy. Pracy było dużo, a logistyka niejednokrotnie skomplikowana, ale było warto! Uczestnicy bawili nie wybornie. Te urodziny były zdecydowanie udane! Taką imprezę firmową bardzo chętnie powtórzymy!

GRA INDOOROWA „MORSKIE OPOWIEŚCI” – zabawa, impreza i udana integracja

Główną atrakcją wieczoru była gra indoorowa, która wciągnęła wszystkich uczestników wieczoru w świat morskich opowieści. Razem wybraliśmy się w piękną podróż, doświadczyliśmy niepowtarzalnych emocji i zasmakowaliśmy prawdziwej przygody! Goście mieli za zadanie wziąć udział w jak największej liczbie aktywności, za które mogli zdobyć odznaki – kotwice. Uczestnicy mogli sprawdzić się m.in. w quizie żeglarskim, pracach bosmańskich, znajomości mapy świata, wykonać zdjęcie w morskich stylizacjach, zrobić sobie marynarski tatuaż, spróbować pirackiego rumu, a także stanąć w szranki w grze w kubki z kapitanem! Marynarze, którzy poradzili sobie z tym zadaniem najlepiej, zostali sowicie nagrodzeni. Nad przebiegiem gry czuwał wyjątkowy konferansjer, który zadbał o doskonały nastrój i dobrą zabawę wszystkich przybyłych na jubileusz gości.

JUBILEUSZ FIRMY – liczy się pomysł i perfekcyjna realizacja

Jeśli Twoja firma będzie w najbliższym czasie obchodzić jubileusz i poszukuje nietuzinkowego pomysłu na imprezę – chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem! Podczas tego typu wydarzenia ważne jest, aby było wyjątkowe i aby goście je na długo zapamiętali. Warto zaufać wówczas profesjonalistom, którzy dobiorą – odpowiedni do charakteru imprezy – motyw przewodni, podpowiedzą, jakie atrakcje będą najlepiej do niego pasować, a także zadbają o doświadczoną obsługę i pełną logistykę, żebyś Ty mógł spokojnie świętować!