wyjazd firmowy

Jesienny Redyk, Palenica i spływ Dunajcem – czyli wyjazd firmowy w Pieniny

Strona główna Portfolio Jesienny Redyk, Palenica i spływ Dunajcem – czyli wyjazd firmowy w Pieniny

Jesienny Redyk, Palenica i spływ Dunajcem – czyli wyjazd firmowy w Pieniny

Szczawnica to jedna z najbardziej popularnych miejscowości uzdrowiskowych, położona tuż nad potokiem Grajcarek, pomiędzy pastelowymi Pieninami a Pasmem Radziejowej. Od lat skupia na sobie spojrzenie turystów i… event managerów, którzy chętnie zabierają swoje grupy na wyjątkowe eventy firmowe właśnie w jej okolice. Moc atrakcji, jakie oferuje Szczawnica, wkomponowane w niezwykłe górskie krajobrazy to czynnik, który już sam w sobie stanowi połowę sukcesu integracyjnego wyjazdu. 

Październik to doskonały miesiąc na event firmowy

Szczególnie w Pieniny, gdzie przyroda o tej porze roku jest wyjątkowo zjawiskowa, a samo miasteczko oferuje wiele atrakcji integracyjnych i nie tylko! Podczas jesiennego eventu firmowego zadbaliśmy o to, aby nasz Klient i jego pracownicy przez 3 dni otrzymywali odpowiednią dawkę pozytywnych wrażeń. Nie bez powodu zaproponowaliśmy datę, w której rozpoczął się Redyk, czyli w kulturze pasterskiej największe święto wsi, podczas którego bacowie z juhasami przepędzają owce z hal. To niezwykłe widowisko skupiło na ulicach Szczawnicy blisko dwa tysiące owieczek, a całemu wydarzeniu towarzyszyła klimatyczna, góralska muzyka. Redyk odbywa się co roku i zdecydowanie warto choć raz wziąć w nim udział – nasza grupa była zachwycona.

Dla każdego coś dobrego, czyli moc zróżnicowanych atrakcji!

Wiemy, jak ważna jest dobra integracja pracowników i na tym się głównie skupiamy podczas organizowanych przez nas eventów firmowych. Spływ Dunajcem połączony ze zwiedzaniem Zamku w Niedzicy to aktywność, która zdecydowanie pozwoliła nawiązać pozytywne relacje, odprężyła uczestników i pozwoliła wspólnie cieszyć się otaczającymi widokami. Nie zapomnijmy o lunchu w regionalnej restauracji, w której pracownicy firmy mogli zintegrować się przy wspólnym posiłku jak również wieczornej kolacji integracyjnej, której towarzyszyły lokalne potrawy i nalewki. 

Czas na relaks i czas na aktywność!

Oprócz niezapomnianego widowiska, zwiedzania i team buildingowych atrakcji na wodzie, zapewniliśmy uczestnikom również chwile relaksu w hotelowym SPA. Pracownicy firmy mieli zagwarantowane zabiegi relaksacyjne, aby mogli wypoczęci i pełni motywacji wrócić do pracy po zakończeniu eventu firmowego. W drodze powrotnej do Krakowa zabraliśmy grupę do Wąwozu Homole – rezerwatu przyrodniczego, w którym mogła podziwiać uroki Pienińskich krajobrazów skalnych, a po krótkiej wycieczce na uczestników czekał lunch na terenie łowiska ryb. Jak widać zadbaliśmy o to, aby uczestnicy mogli doświadczyć różnorodnych aktywności podczas eventu integracyjnego, który jednogłośnie zakończył się sukcesem. 

Jeśli planujesz event firmowy dla swoich pracowników i chcesz zadbać o każdy szczegół integracji – odezwij się do nas! W oparciu o ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku eventowym stworzymy ofertę, która będzie szyta na miarę Twoich potrzeb! Napisz do nas!