event firmowy

Event firmowy dla Fujitsu na podwyższonym poziomie adrenaliny!

Strona główna Portfolio Event firmowy dla Fujitsu na podwyższonym poziomie adrenaliny!

Event firmowy dla Fujitsu na podwyższonym poziomie adrenaliny!

Firma Fujitsu zgłosiła się do nas z prośbą o zorganizowanie imprezy integracyjnej dla międzynarodowej grupy pracowników. Podjęliśmy wyzwanie i zaprosiliśmy uczestników na event o podwyższonym poziomie adrenaliny! W programie znalazła się m.in. ekscytująca gra terenowa w języku angielskim, obejmująca wizytę w parku linowym, rozmaite aktywności team buildingowe, wieczorna kolacja w formie grilla oraz szalona impreza z DJ’em i tańcami do białego rana! A wszystko to działo się pośród pięknych, zielonych terenów województwa łódzkiego.

INTEGRACYJNY EVENT FIRMOWY – proponowane aktywności

Aby zintegrować grupę, należy postawić na atrakcje wyzwalające emocje i wymagające od uczestników współdziałania. Taką aktywnością jest między innymi gra terenowa – o czym przekonali się  pracownicy firmy Fujitsu. Jednak aby się udała i przyniosła zamierzony efekt, musi być dopasowana do specyfiki osób, biorącej w niej udział – wieku, płci, zainteresowań, branży zawodowej oraz wcześniejszych doświadczeń. Dlatego zanim zaproponujemy jakiekolwiek aktywności, Bossa Nova Events przeprowadza obszerny wywiad i gromadzi wszelkie niezbędne informacje. Następnie na tej podstawie dobieramy atrakcje. Dzięki temu, programy naszych gier terenowych są ciekawe dla uczestników i przede wszystkim skuteczne – co jest szczególnie ważne dla zleceniodawcy.

GRA TERENOWA – gdzie ją zorganizować?

Grę terenową można zorganizować w zasadzie wszędzie! Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Agencja Bossa Nova Events posiada duże doświadczenie zarówno w grach outdoorowych – w przestrzeniach miejskich, leśnych czy górskich, jak i indoorowych – w biurach naszych klientów. Każdorazowo analizujemy potencjał terenu, w którym gra ma się odbyć i odpowiednio komponujemy listę zadań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego jeśli Twoja firma chciałby zorganizować grę terenową dla swoich pracowników, ale nie wie gdzie i jak to zrobić – zachęcamy do kontaktu. Grę możemy zorganizować w Waszym najbliższym otoczeniu lub zaproponować idealne do tego miejsce na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami!