firmowy wyjazd

Firmowy wyjazd off road-owy połączony z grą terenową na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Strona główna Portfolio Firmowy wyjazd off road-owy połączony z grą terenową na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Firmowy wyjazd off road-owy połączony z grą terenową na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Zorganizowany przez Bossa Nova Events wyjazd firmowy połączony z off-roadem to kolejny wartościowy team-building dla naszego stałego klienta. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wykazywać się kreatywnością i ciągle zaskakiwać jedną z naszych ulubionych grup teambuildingowych!

WARTOŚCIOWY TEAM BUILDING – jak to osiągnąć?

Tym razem wybraliśmy się w tereny zapierającej dech w piersiach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, aby wspólnie poczuć dreszczyk emocji i dać ponieść się adrenalinie! Zorganizowane przez nas zajęcia team-buildingowe ucieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wzbudziły nie lada emocje! Tym razem uczestnikami zorganizowanego przez Bossa Nova Events wyjazdu integracyjnego i gry terenowej była grupa handlowców, którzy na co dzień pracują w różnych częściach Polski. Specyfika ich pracy sprawia, że cyklicznie organizowany team building to element obowiązkowy ich pracy i zawsze znajduje swoje miejsce w rocznym planie firmy. Co musieliśmy wypracować tym razem? Jakie cele osiągnąć? 

Zespół sprzedażowy naszego klienta to grupa, która zna się od dawna i współpracuje ze sobą od lat. Firma jednak ciągle się rozwija, podąża za duchem czasu i stawia nowe cele obierając tym samym nowe ścieżki. Ważne jest, aby nie poddać się rutynie i nie stracić w zespole świeżości. Naszym zadaniem było wyzwolić w uczestnikach impuls kreatywności, by dalej móc osiągać coraz to nowe umiejętności i rozwijać się zarówno interpersonalnie, jak i zespołowo.

SKUTECZNY TEAM BUILDING z nutką adrenaliny – off road!

W odpowiedzi na postawione wspólnie z klientem cele, postanowiliśmy tym razem połączyć klasyczne zajęcia team-buildingowe, które perfekcyjnie budują świadomość grupy i uczą współpracy z adrenaliną i dreszczykiem emocji, jakie wyzwalają wyścigi off-roadowe! Zespół mimo tego, że zna się od dawna, tym razem miał okazję zobaczyć się w całkiem innej sytuacji. Nie lada wyzwaniem było zachować zimną krew, trzymać nerwy na wodzy i mimo dużych emocji, zachować zdrowy rozsądek! Każdy zespół musiał obrać skuteczny plan, który finalnie pozwolił osiągnąć cel i dotrzeć do mety w dobrym czasie!

Pełne wrażeń i adrenaliny imprezy integracyjne dla firm pozostają uczestnikom na długo w pamięci. Atrakcyjność imprez zapewniają wszelkiego rodzaju sporty ekstremalne (w tym przypadku off-road), podczas których konieczna jest współpraca wszystkich uczestników eventu. Dysponujemy szeroką bazą obiektów, pozwalających na organizację tego typu team buildingu na terenie całej Polski. Aby zorganizowany team building był efektywny i osiągnął zamierzone cele, należy dobrze przyjrzeć się grupie docelowej i zastanowić się czego potrzebują. Dużą rolę odgrywa tutaj doświadczenie, perfekcyjne przygotowanie i zaplanowanie akcji. Agencja Bossa Nova Events posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej materii. Szukasz dla swojego zespołu skutecznego team buildingu? Zaufaj specjalistom!

Nasi pracownicy mogą pochwalić się mnóstwem udanych realizacji, a o skuteczności organizowanych przez nas gier świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Jeśli chcecie przeprowadzić team building dla Waszej firmy – zapraszamy do kontaktu. Nasze gry terenowe oparte są o indywidualnie dobrane zadania, profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji eventu oraz perfekcyjne zaplecze logistyczne. Organizując team building z naszą firmą, możecie mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, bezproblemowo i w wyjątkowej atmosferze!