firmowy piknik

Firmowy piknik rodzinny w Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema

Strona główna Portfolio Firmowy piknik rodzinny w Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema

Firmowy piknik rodzinny w Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema

Lato to także czas firmowych rodzinnych pikników, a my znamy wiele lokalizacji, w których można je zorganizować np. w okolicy Krakowa.  Jeden z pikników odbył się w Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema. Były stanowiska z doświadczeniami, robotami, wirtualną rzeczywistością i wiele innych arcyciekawych nowości ze świata nauki.

Piknik rodzinny – firmowy sposób na integrację

Park znajduje się w południowo-wschodniej części Krakowa. Tereny zielone są doskonałym miejscem na organizację pikniku rodzinnego z wieloma atrakcjami. Głównymi elementami organizowanego przez nas eventu firmowego w plenerze były: zdrowy styl życia, energia i radość! O czym pamiętać planując piknik rodzinny? Scenariusz to podstawa! Najpierw wymyśliliśmy  motyw przewodni, potem pod jego kątem zaplanowaliśmy różne atrakcje (artystyczne malowanie buziek, warsztaty plastyczno-techniczne). Uczestnicy pikniku rodzinnego wzięli udział w różnych doświadczeniach fizycznych i chemicznych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się budowa wulkanu z cieknącą lawą (suchym lodem) i produkcja glutków w naszym mobilnym molekularnym laboratorium. 

Piknik rodzinny – program musi angażować 

Piknik rodzinny – jak robi to Bossa Nova Events? Planowanie ciekawych, aktywizujących atrakcji na pikniki rodzinne mamy opracowane do perfekcji. Chcemy, by podczas firmowej imprezy w plenerze zaproszeni goście spędzili wspólnie czas z rodziną i znajomymi z pracy, dlatego przygotowujemy aktywności dla osób w różnych grupach wiekowych. Jak było w przypadku pikniku dla ABB? Integracja na świeżym powietrzu dostarczyła wielu pozytywnych emocji wszystkim uczestnikom, śmiechom i radosnym okrzykom nie było końca. Oprócz budowania więzi, wzbudziliśmy w uczestnikach zdrową rywalizację w różnych sportowych konkurencjach.