Brandysówka Dolina Będkowska

Integracja pracowników – Idealne miejsce Brandysówka

Strona główna Portfolio Integracja pracowników – Idealne miejsce Brandysówka

Brandysówka – miejsce, które sprzyja integracji zespołu pracowników

Integracja pracowników po pracy? Z nami to możliwe. Nie trzeba rezerwować całego dnia, integrację możemy zorganizować w formie krótkiego, acz treściwego spotkania w podkrakowskich Dolinkach i wielu innych lokalizacjach!

Wyjścia integracyjne dla pracowników to już codzienność i tradycja w prawie każdej firmie. Często jednak wiąże się ona z rezerwacją całego dnia na poczet wyjazdu firmowego lub jeśli nie, to zazwyczaj jest to po prostu wieczorne wyjście do centrum miasta na kręgle. W Bossa Nova Events pokazujemy, że można inaczej! Nie musisz mieć zarezerwowanego całego dnia lub kilku dni aby w ciekawy sposób zintegrować swój zespół pracowników! 

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w organizacji przeróżnych form i wyjazdów integracyjnych mamy w swojej bazie całe mnóstwo lokalizacji, które znajdują się w nieznacznych odległościach od dużych aglomeracji, ale jednocześnie pozwalają nam odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć się jak na dalekim, zorganizowanym wyjeździe!

AWAY DAYS – integracja pracowników

Wszyscy wiemy jak ważna jest odpowiednio dobrana lokalizacja firmowego team buildingu. Bardzo często to właśnie ten wybór definiuje nam późniejsze możliwości w wymyślaniu atrakcji i aktywności dla uczestników. Dobrze dobrana lokalizacja może otworzyć nam mnóstwo nowych możliwości i zainspirować do rzeczy, których nie moglibyśmy zorganizować w innej lokalizacji.

Jednym z naszych ulubionych miejsc, do których często zabieramy pracowników z krakowskich biur jest Brandysówka w Dolinie Będkowskiej. To niepodważalnie urokliwe miejsce, w którym zakochują się wszyscy, którzy choć raz mieli okazję tam być i spędzić chwilę czasu. 

Brandysówka jest idealnym miejscem na zorganizowanie dużego pikniku rodzinnego, ogniska firmowego czy eventu outdoorowego. Jura Krakowsko-Częstochowska to jedno z tych miejsc, gdzie można zorganizować najciekawsze spotkania firmowe w oryginalnym, acz swojskim plenerze. Tego lata wróciliśmy tam z nowym klientem i jak zwykle tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to miejsce świetnie sprzyja integracji. Piękno krajobrazu zachwyca nawet najbardziej wybrednych! Liczne formacje skalne rozsiane po okolicy cieszą się popularnością wśród wspinaczy i nie tylko.

DOLINA BĘDKOWSKA – firmowy survival i wspinaczka skalna dla każdego!

Wspinaczka skałkowa to aktywność dla każdego, kto chce się z nią zmierzyć!  Co więcej, nie ważny jest wiek, waga, ani sprawność fizyczna, a dla dzieci jest to świetna zabawa ruchowa. Oczywiście w obu tych przypadkach potrzebna jest pomoc doświadczonych wspinaczy. W Brandysówce jest wielu instruktorów, którzy dzielą się swoją wiedzą na kursach skałkowych oraz atestowany sprzęt i mnóstwo rejonów wspinaczkowych, z dobrze ubezpieczonymi drogami o szerokiej skali trudności. Dla początkujących, którzy chcieliby spróbować tego sportu, ale boją się na początku wejść na prawdziwą skałę mamy sztuczne, ruchome ścianki treningowe!

Po długich i męczących zmaganiach ze wspinaczką skalną zaprosimy wszystkich naszych firmowych sportowców do wspólnej biesiady i odpoczynku przy ognisku i kolacji grillowej w urokliwych i pięknych okolicznościach przyrody w Brandysówce. Tutaj poczujecie się jak w domu, dzięki gospodarzom, którzy każdą odwiedzającą ich grupę przyjmują z otwartymi ramionami i przygotowują kolację powitalną z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy, że po tak spędzonym dniu, Twoi pracownicy wrócą do pracy zrelaksowani i zintegrowani! Jeśli jesteś zainteresowany organizacją takiego wyjazdu dla Twoich pracowników, zaufaj w specjalistom w tej dziedzinie i skontaktuj się z nami. Współpracujemy z wieloma lokalizacjami na terenie całej Polski i z pewnością zaproponujemy ciekawy scenariusz oraz dobierzemy wyjątkową lokalizację w Twojej okolicy, a Wasz event firmowy zostanie zapamiętany na długo!