wyjazd firmowy

Wyjazd firmowy w piękną okolicę Beskidu Śląskiego

Strona główna Portfolio Wyjazd firmowy w piękną okolicę Beskidu Śląskiego

Wyjazd firmowy w piękną okolicę Beskidu Śląskiego

Jesienią 2018 pokazaliśmy naszemu stałemu klientowi kolejny piękny zakątek Polski. Tym razem wybraliśmy się na wyjazd firmowy do Beskidu Śląskiego. W programie znalazły się najciekawsze lokalne atrakcje. Podczas wycieczki zwiedzaliśmy, doświadczaliśmy i degustowaliśmy! W ramach odpoczynku po intensywnie spędzanych dniach, grupa korzystała z pobytu i zabiegów SPA w hotelu Stok 4* w Wiśle.

INTEGRACYJNY WYJAZD FIRMOWY – weekend pełen wrażeń!

Choć wyjazd firmowy był krótki – bo zaledwie 2-dniowy, uczestnicy nie mogli narzekać na brak wrażeń. Zdecydowanie sprzyjała temu okolica, którą odwiedziliśmy – Beskid Śląski ma wiele do zaoferowania. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili między innymi imponujący zespół pałacowo-parkowy w Pszczynie oraz odbyli malowniczy spacer po Wiśle, nazywanej Perłą Beskidów. Nasza grupa pojawiła się też w Browarze Wirtuozeria w Bielsku Białej, gdzie spróbowała warzonego na miejscu złotego trunku, a także w zabytkowej Chacie Kawuloka w Istebnej, w której doświadczyła twórczości ludowej. Podczas wyjazdu nie zabrakło aktywności fizycznej i wędrówek po górskich szlakach – wdrapaliśmy się na górę Ochodzita, skąd roztaczał się piękny widok na okoliczne wzniesienia. Dotarliśmy również do Baru Pod Piramidą, gdzie – choć nazwa na to nie wskazuje – zjedliśmy pyszne, lokalne specjały.

TEAM BUILDING W BESKIDACH

W programie nie mogliśmy pominąć aktywności team buildingowych. Nasza agencja eventowa, organizując wyjazdy firmowe, za każdym razem stara się w nie wpleść elementy, które mogą przynieść wymierne korzyści zleceniodawcy eventu. Swobodna atmosfera sprzyja integracji i nawiązywaniu więzi między pracownikami, co następnie przekłada się na bardziej zgrany i synergicznie działający zespół. Podczas wyjazdów firmowych możemy zdecydować się na rozbudowane programy team buildingowe (np. grę terenową na górskim szlaku) lub krótkie ćwiczenia w czasie wieczornej kolacji. Aktywności zawsze dobieramy indywidualnie pod daną grupę, dlatego zleceniodawca może mieć pewność, że będą skuteczne.