team building

Aktywnie w Bukowinie Tatrzańskiej – team building

Strona główna Portfolio Aktywnie w Bukowinie Tatrzańskiej – team building

Aktywnie w Bukowinie Tatrzańskiej – gra team buildingowa

Malownicze okolice Bukowiny Tatrzańskiej to idealna sceneria firmowej gry i aktywności team building. Na tę opcję zdecydował się jeden z naszych Klientów – i nie pożałował! Była adrenalina, zadania w klimacie survivalowym, zjazdy na tyrolkach, wyprawy na quadach i poszukiwanie artefaktów w lesie. Jednej rzeczy na pewno nie było. Czego? Zdecydowanie nie było nudy! 

AKTYWNY TEAM BUILDING – gra terenowa

Gra terenowa to jedno z najciekawszych i najskuteczniejszych narzędzi team buildingowych. Uczestnicy, wykonując zadania i pracując w grupach, uczą się kooperacji, budują między sobą więzi oraz poznają swoje mocne i słabe strony. Efektem tego są synergicznie działające i wspierające się zespoły. Grę terenową można indywidualnie zaprojektować i dopasować do specyfiki uczestników, którzy wezmą w niej udział. Może być przeprowadzona zarówno we wnętrzach budynków, jak i w plenerze – w zależności od potrzeb i możliwości danej grupy. 

Gry organizowane przez agencję Bossa Nova Events zawierają w sobie wiele aktywności sportowych, które wzbudzają dużo emocji i najlepiej integrują uczestników. Uwierzcie – wiemy to z własnego doświadczenia! Nie inaczej było w przypadku gry w Bukowinie Tatrzańskiej, która zawierała w sobie dodatkowo sporą dawkę  adrenaliny (zadania w parku linowym czy jazda na quadach po lesie). 

BUKOWINA TATRZAŃSKA – atrakcje regionu

Podczas pobytu w Bukowinie Tatrzańskiej, oprócz aktywności team buildingowych, był również czas na poznanie najciekawszych atrakcji i zakątków regionu. Gdzie warto się udać? Poniżej kilka naszych rekomendacji.

WYCIECZKI PIESZE PO OKOLICZNYCH GÓRSKICH SZLAKACH: szlak na Wierch Przedomański – początek przy ul. Kościuszki, łatwa, ok 1-godzinna trasa dla miłośników spacerów; szlak z Sołtysowa na Czarnej Górze do Rzepisk – trasa z zapierającymi dech w piersiach widokami, długość trasy to ok. 6,2 km i 1,5 godziny wędrówki, początek jest dość stromy, ale następnie łagodnieje; szlak z Brzegów do Bukowiny Dolnej – na trasie piękne widoki na Tatry Bielskie i Wysokie oraz Rzepiska, propozycja dla odważnych – początek jest łatwy, ale później czeka nas ostre zejście i przeprawa przez strumyk, długość trasy to ok. 4,8 km.

DODATKOWE ATRAKCJE: Wizyta w Bacówce U Jancoka – skosztujecie tam najprawdziwszego, góralskiego oscypka i poznacie tajniki jego produkcji! Spacer do Domu Ludowego i możliwość obcowania z tradycyjną, lokalną architekturą drewnianą; stary, zabytkowy kościółek Najświętszego Serca Pana Jezusa – kolejny piękny obiekt na szlaku architektury drewnianej; wizyta w Termach Bukowina i kojące kąpiele pośród natury! Wizyta w Schronisku Smaków – jedynej na Podhalu restauracji Magdy Gessler – prawdziwa uczta dla zmysłów!