Ładuję…
wyjazd firmowy

▪ Pod Piramidą – idealne miejsce na wyjazd firmowy typu off road

Pod piramidą – ulubiony off road Bossa Nova Events 

Pod Piramidą to idealne miejsce eventowe z którym współpracujemy już od kilku lat. To nie tylko świetny teren pod różne atrakcje na integracyjne wyjazdy firmowe. Duży teren, miejsce na plenerowy lunch i powierzchnia pod off road oraz paintball to zaplecze dla naprawdę dużych grup firmowych.

Off road Pod Piramidą z Bossa Nova Events

Atrakcji na integracyjny wyjazd firmowy, które można zrealizować w Pod Piramidą, jest wiele. Wygodny i komfortowy obiekt usytuowany jest na zboczu góry Kamienny na wysokości 780 m.n.p.m., wokół niego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na prawie cały Beskid Śląski. Off road zorganizowany w agroturystyce to zawsze niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników. Ośrodek posiada własny tor off road o łącznej powierzchni 12 ha, inne trasy mają ponad 5,5 km. Atrakcja off road odbywa się pod nadzorem profesjonalnych instruktorów. Dużą dawkę adrenaliny w ekstremalnych warunkach zapewniają nawet 150 m przewyższenia. 

Pod Piramidą – inne atrakcje na integracyjne wyjazdy firmowe

Bossa Nova Events szczególnie chętnie organizuje w agroturystyce off road, ale to również dobre miejsce na przygotowanie gry terenowe, pikniku firmowego czy wieczornej plenerowej kolacji. Integracja z elementami team buildingu może zostać zakończona przy ognisku z lokalnym, ekologicznym jedzeniem. W Pod Piramidą często organizujemy również gry terenowe z elementami survivalu. Świeże powietrze, adrenalina i ludzie – to trzy elementy które zapewniają sukces wyjazdów firmowych organizowanych przez zespół Bossa Nova Events.

Translate »