Ładuję…

▪ Bossa Nova Events w Poland Business Run – #pobieglespomogles !

Jako agencja eventowa i zespół profesjonalistów z ponad 10 letnim wydarzeniem zorganizowaliśmy już w swojej karierze setki wydarzeń o różnym charakterze! Odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągłe ich zaskakiwanie oryginalnością pomysłów wymaga od nas śledzenie trendów branży oraz… uczestniczenia w innych eventach! Jako ciągle rozwijająca się organizacja i młody zespół bardzo chętnie angażujemy się w cały szereg projektów eventowych i chętnie wspieramy wszelkie aktywności charytatywne.

Poland Business Run to jedna z naszych ulubionych inicjatyw! W tym roku w Kraków Business Run 2018 wzięło udział ponad 5,5 tys. biegaczy  Z opłat startowych oraz akcji „Pomagam Bardziej” zebrano łącznie 438 210 zł, które trafią do osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. 

✔ ANGAŻUJĄCE AKCJE CHARYTATYWNE – to kochamy najbardziej!

Firmowe biegi charytatywne, honorowe krwiodawstwo, akcja dkms to tylko przykładowe działania podejmowane przez nas, naszych klientów i ich pracowników. Oprócz dobrego samopoczucia pomagających, przede wszystkim możemy  zebrać odpowiednie fundusze na realizację projektów, które pomagają tym najbardziej potrzebującym! Zawsze chętnie angażujemy się w tego typu akcje, ale równie chętnie wspieramy w tym naszych klientów Mieliśmy niejednokrotnie okazję organizować również biegi charytatywne w ramach letnich imprez firmowych. 

✔ WSPÓLNE POMAGANIE ZAWSZE INTEGRUJE

Zaangażowanie pracowników firmy w działania charytatywne to niekiedy najlepszy sposób na ich wewnętrzną integrację oraz poczucie więzi z pracodawcą. Nic tak nie integruje, jak wspólne czynienie dobra! Zorganizowane w firmie akcje charytatywne to także promocja firmy, która może dać jej nowych klientów i zadbać i zaangażowanie tych stałych.. Jeśli akcja będzie trwała odpowiednio długo, a ludzie zauważą, że dzięki uczestnictwu w niej rzeczywiście robią coś dobrego. W efekcie zadowoleni są potrzebujący, organizatorzy, czyli firma oraz darczyńcy, czyli klienci. Aby uzyskać taki potrójny efekt, należy jednak dobrze przygotować się do akcji charytatywnej i sprawnie ją poprowadzić.

Jeśli organizujesz w swojej firmie akcje charytatywną i potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami, zawsze chętnie angażujemy się we wszelkie inicjatywy, które niosą za sobą pomoc innym i dajemy od siebie tyle ile potrafimy! Jeśli jeszcze nie widziałeś, zobacz relację z Kraków Business Run 2018 i zapisuj w kalendarzu datę zapisów na kolejny rok! Do zobaczenia na mecie! 

Kraków Business Run 2018

W tym roku w Kraków Business Run 2018 wzięło udział ponad 5,5 tys. biegaczy.🏃 Z opłat startowych oraz akcji "Pomagam Bardziej" zebraliśmy łącznie 438 210 zł, które trafią do osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.😍 Byliście z nami na krakowskim rynku? 👉Zobaczcie relację z dnia imprezy – przeżyjmy to jeszcze raz!♥️/film: One Light Studio

Opublikowany przez Poland Business Run Poniedziałek, 10 września 2018

Translate »