wyjazd firmowy
Strona główna Aktualności Tour De MICE – międzynarodowe spotkania z kontrahentami w Portugalii

Tour De MICE – międzynarodowe spotkania z kontrahentami w Portugalii

Nasza agencja eventowa została zaproszona do uczestnictwa w wyjątkowym, międzynarodowym wydarzeniu – Meeting&Incentive Forums. Przez dwa dni przedstawiciele branży #mice, poza spotkaniami w ramach networkingu, pokonywali na rowerach wzgórza Portugalii – wzdłuż pięknego wybrzeża Oceanu Atlantyckiego! 

MEETING & INCENTIVE FORUMS – międzynarodowy networking 

Podczas międzynarodowych spotkań branżowych udało nam się nawiązać kontakty z lokalnymi dostawcami – hotelami, organizatorami miejscowych atrakcji, firmami transportowymi czy wypożyczalniami rowerów. Mieliśmy również okazję osobiście wypróbować portugalskich tras rowerowych, co zdecydowanie odczuły nasze nogi! Na szczęście zachwycające widoki zrekompensowały cały wysiłek! Teraz – bogatsi w nowe doświadczenia i cenne znajomości – powracamy do Was z propozycją organizacji niezapomnianych wypraw firmowych!

ROWEROWE WYPRAWY FIRMOWE

Firmowe wyjazdy sportowe to najlepsza forma integracji! Coś o tym wiemy! Przez zaledwie dwa dni zbudowaliśmy w Portugalii naprawdę wartościowe relacje z innymi firmami i to w jaki przyjemny i niecodzienny sposób. Twoi pracownicy również mogą tego doświadczyć! Portugalia jest wymarzonym kierunkiem na rowerowe wyjazdy firmowe. Trasy przetestowaliśmy wraz z profesjonalną ekipą rowerową. Są w pełni bezpieczne i dostosowane do osób w każdym wieku oraz o różnym poziomie kondycji fizycznej. Nasza agencja eventowa stworzy dla Was indywidualny program wyjazdu – tak, aby jak najlepiej dopasować go do Waszych potrzeb i oczekiwań, a także zapewnić niepowtarzalne wspomnienia wszystkim uczestnikom wyprawy!