Bossa Nova Events
Strona główna Aktualności Hotel Roberta De Niro w Warszawie – doskonałe miejsce na eventy firmowe

Hotel Roberta De Niro w Warszawie – doskonałe miejsce na eventy firmowe

Uwielbiamy takie newsy! Na mapie Warszawy pojawi się nowy hotel, doskonały na event firmowy. Współwłaścicielem obiektu premium przy ulicy Wilczej w Warszawie (dawny hotel Rialto) jest ceniony aktor Robert De Niro. W projekt zaangażowani są również światowej sławy szef kuchni Nobu Matsuhisa oraz znany amerykański producent filmowy Meir Teper. Rozbudowa eleganckiego hotelu Nobu trwa, a oficjalne przyjęcie gości ma nastąpić 2 czerwca. 

Event firmowy w obiekcie premium – Warszawa

Do hotelu oprócz słynnych nazwisk właścicieli przyciąga wysoki standard oraz możliwość zorganizowania eventów firmowych na dosyć rozległej powierzchni. Nam do głowy przychodzi już wiele pomysłów na event firmowy w tej lokalizacji. Tematyczny event firmowy np. wieczór japoński – to doskonałe miejsce, tym bardziej, że wisienką na tym 5-gwiazdkowym torcie (hotelu) będzie najlepsza japońska restauracja. 

Szukasz pomysłu na niebanalny event firmowy lub incentive? 

Jeżeli szukasz miejsca na event firmowy – Warszawa to morze możliwości. Hotel Nobu już wkrótce będzie idealnym miejscem na konferencję lub incentive. Ale… jeśli szukasz czegoś mniej eleganckiego, również mamy propozycje. To dlatego, że jako agencja eventowa posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji różnego rodzaju imprez dla firm. Dzięki stałym współpracom z różnymi obiektami, jesteśmy w stanie zaproponować wiele lokalizacji na event firmowy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

źródło zdjęcia: www.enjoyyourstay.pl