wyjazd firmowy
Strona główna Aktualności Gra terenowa – angażująca atrakcja na wyjazd firmowy

Gra terenowa – angażująca atrakcja na wyjazd firmowy

Wyjazd firmowy to idealna okazja do zorganizowania w pełni angażujących i niesztampowych atrakcji. Coraz częściej firmy poszukują ciekawych rozwiązań, które pomogą urozmaicić wyjazd pracowników, klientów czy kontrahentów. Bez względu na to, jaką mamy porę roku, istnieje jedna, niezawodna propozycja atrakcji na event, którą można dostosować do każdej grupy docelowej i ubrać w indywidualny, oryginalny i niezapomniany scenariusz! O czym mowa? Oczywiście o grach terenowych!

Czym jest gra terenowa?

Gra terenowa to nic innego jak wykorzystanie lokalizacji i jej topografii, by zapewnić uczestnikom aktywną formę rozrywki. Atrakcja ta angażuje uczestników i uwypukla ich cechy osobowości, odkrywa umiejętności miękkie, a także pokazuje rolę w pracy zespołowej. Istnieje wiele wariantów gier terenowych – od podchodów, przez poszukiwanie skarbów za pomocą współrzędnych geograficznych, po skrojone na miarę potrzeb gry fabularne z nieskończonymi możliwościami kreacji scenariusza.

Kreatywność nie zna granic

Jako agencja kreatywna musimy przyznać, że tworzenie gier terenowych to dla nas prawdziwa frajda! Kreowanie indywidualnych scenariuszy i zadań sprawia, że atrakcja ta jest za każdym razem inna, niesztampowa, a Klienci zadowoleni. Nasze motto „Szyjemy eventy na miarę potrzeb” jest w tym przypadku idealnym odzwierciedleniem naszej pracy – koncepcje bowiem tworzymy od A-Z, opierając je na analizie lokalizacji, preferencji oraz liczebności grupy. Nierzadko łączymy zadania outdoorowe z indoorowymi w hotelu. Wykorzystujemy walory przyrody, lasy, regionalne atrakcje, zabytki itd. 

W przypadku, gdy Klient spontanicznie decyduje się na wyjazd firmowy, mamy w swojej ofercie również gotowe scenariusze gier terenowych, które sprawdziły się podczas wielu realizacji, a świadczą o tym liczne opinie zadowolonych Klientów. 

Dobra gra terenowa to angażujący animator

Stworzenie scenariusza to nie wszystko – czynnik ludzki gra tu kluczową rolę! Aby zabawa przebiegała sprawnie i według harmonogramu, niezbędny jest udział doświadczonych animatorów, którzy będą koordynować grę, towarzysząc uczestnikom na każdym kroku pozostawiając ich samych przez pewien czas. W zależności od celu wyjazdu firmowego, grupy docelowej i jej preferencji, możemy wykreować atmosferę tajemniczości, klimat survivalowy lub zorganizować pełną humoru grę fabularną – wszystko dostosowane do motywu. 

A co powiesz na personalizowane materiały? 

Nie musisz się o nie martwić – wszystko przygotuje nasz team, aby firmowy wyjazd był niezapomniany! Mapy, akcesoria do gry, instrukcje, gadżety dla uczestników i wiele więcej tworzymy sami. Daje nam to pewność, że każdy projekt jest w stu procentach dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszego klienta, a dodatkowo zapewnia oryginalność całej gry terenowej.

Czas nie gra roli!

Organizujemy zarówno gry terenowe, które trwają kilka godzin, jak również kilka dni, gdzie gra zaczyna się w momencie dotarcia uczestników do wybranej lokalizacji, a kończy ostatniego dnia wielkim finałem (nierzadko z nagrodami!) Nie ważne czy lato czy zima – dysponujemy długą listą pomysłów na uatrakcyjnienie gier zespołowych w terenie i chętnie Ci je przedstawimy. ?

Zapraszamy do kontaktu! Z nami możesz liczyć na profesjonalizm i kompleksowość w organizacji wyjazdu, nieszablonowe pomysły, twórcze wykonanie i przede wszystkim dobrą zabawę dla uczestników Twojej GRY TERENOWEJ.